אמבולנס
צילום: נועם ריבקין פנטון, פלאש 90

תושבת אשדוד נאשמת בניסיון רצח בתה בת ה-7 חודשים

לפי כתב האישום, בת ה-28 הוציאה את התינוקת מהחלון ושיחררה את אחיזתה. לאחר מכן ירדה בצעקות למטה, ואחד השכנים הזעיק את מד"א. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרה עד תום ההליכים
אסף פוזיילוב
26 ביולי 2020
12:11

הפרקליטות הגישה היום (ראשון) כתב אישום בגין ניסיון רצח נגד תושבת אשדוד בת 28, שהשליכה את בתה התינוקת מהחלון. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרה עד תום ההליכים.

לפי כתב האישום, האם שהתה לבדה עם התינוקת בת שבעה חודשים בדירתה בעיר. היא התקרבה לחלון בסלון, הוציא הוציאה את התינוקת מהחלון כשהיא אוחזת בה בזרועותיה, ושחררה את אחיזתה. לאחר מכן ירדה במדרגות הדירה תוך כדי שהיא צועקת. שכן הזמין למקום צוות מד"א שפינה את התינוקת כשהיא במצב קשה לבית החולים אסותא בעיר.

חובש רפואת חירום אליעזר שטיסל ופראמדיקית מד"א יוליה פיסרבסקי שהגיעו לזירת האירוע שאירע לפני כשבועיים: "כשהגענו למקום ראינו תינוקת כבת ארבעה חודשים בזרועות אישה שרצה לקראתנו. התינוקת היתה עם חבלה רב מערכתית קשה. עוברי אורח סיפרו כי הפעוטה נפלה מגובה של כשישה מטרים. הענקנו לתינוקת טיפול שכלל חבישות וטיפול תרופתי ופינינו אותה במהירות לבית החולים שמצבה מוגדר קשה, אך יציב". האירוע הועבר לטיפול גורמי הרווחה.

תגיות:
אשדוד