יאיר נתניהו
צילום: פלאש 90

יאיר נתניהו: אבא שלי רואה את החייזרים בהפגנות, זה מצחיק אותו ונותן לו קצת כוח

בנו של רה"מ אמר בריאיון לרדיו גלי ישראל: "אבא שלי אדם חזק, הוא רואה את המראות שכולנו רואים". לאחר מכן הסביר בחשבון הטוויטר שלו: "כשדיברתי על 'חייזרים' ב'הפגנות' השמאל התכוונתי לאלה שמתחפשים לחייזרים ועב"מים. כל השאר, זה בכלל לא מצחיק - ההסתה שוברת שיאים"
מערכת כאן חדשות
03 באוגוסט 2020
14:55
עודכן ב 17:43

יאיר נתניהו שוב תוקף בחריפות את המפגינים. "אבא שלי אדם חזק", אמר בנו של ראש הממשלה בראיון שפורסם היום (שני) ברדיו גלי ישראל. לדבריו: "הוא רואה את המראות שכולנו רואים, את החייזרים האלו בהפגנות. זה מצחיק אותו. זה כמו בידור. אני מראה לו לפעמים קטעים נבחרים מההפגנות, אני משתדל דברים לא גסים מדי בהפגנות, זה מבדר אותו. זה אפילו נותן לו קצת כוח".

לאחר פרסום הריאיון, יאיר נתניהו פרסם הסבר בחשבון הטוויטר שלו וכתב: "כשדיברתי על 'חייזרים' ב'הפגנות' השמאל בירושלים, התכוונתי לאלה שמתחפשים לחייזרים ועב"מים, אלה שמתפשטים, שמתחפשים לאיברי מין, שמניפים שלטים עם גסויות, ששמים סיר ספגטי על הראש או אלה שמתחפשים לספיידרמן. יש יותר מדי כאלה וזה מצחיק, כל השאר בכלל לא מצחיק". 

עוד הוסיף יאיר נתניהו כי "ההסתה והקריאות המפורשות לרצח, שמתעצמות בהפגנות השמאל האנרכיסטי מיום ליום, שוברות שיאים חדשים בעידוד תקשורתי בלתי פוסק. אני עדיין מקווה שהתקשורת תגנה את ההסתה הזאת".