עו"ד בן צור ורה"מ נתניהו
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

באופן חריג: הסנגור החדש עדכן את התביעה שייצג את רה"מ

מדובר במהלך יוצא דופן, שכן סנגור בד"כ לא מודיע לפרקליטות שהוא נכנס לתיק, וזו גם אינה הכתובת לאישור אם יש ניגוד עניינים בצעד זה או לא. עו"ד בן צור ייצג את, ארנון מילצן והדס קליין, עדי תביעה משמעותיים בתיקי 1000 ו-2000, ולכן לא ייצג את נתניהו בתיקים אלו, אלא בתיק 4000
תמר אלמוג
03 באוגוסט 2020
21:14

פרסום ראשון: סנגורו החדש של ראש הממשלה, בועז בן צור, פנה לפרקליטות ולצוות התביעה ועדכן שהוא עומד לקחת על עצמו את יצוגו של בנימין נתניהו. הערב (שלישי) פורסם ב"חדשות הערב" המהלך החריג, שכן  סנגור בדרך כלל לא מודיע לפרקליטות שהוא נכנס לתיק, וזו גם אינה הכתובת לאישור אם יש ניגוד עניינים בצעד זה או לא. 


עורך הדין בן צור ייצג את, ארנון מילצן והדס קליין, עדי תביעה משמעותיים בתיקי 1000 ו-2000, ובהתאם לא ייצג את נתניהו בתיקים אלו, אלא בתיק 4000. בשל היקפי התיק, עדיין יש ספקות אם  מצדו של ראש הממשלה יהיו מוכנים לדיון בעוד חודשים ספורים, ואף נשקלת האפשרות להרחיב עוד את צוות ההגנה. סוגיית המימון טרם הוסדרה.

בדיון התזכורת במשפט נתניהו, שהתקיים באמצע חודש יולי, קבעה ראש הרכב השופטים, השופטת רבקה פרידמן-פלדמן, כי דיוני ההוכחות במשפט יתקיימו שלוש פעמים בשבוע, ויחלו בינואר 2021. בדיון השופטת ציינה כי היא מקווה שיישאר עורך דין קבוע בתיק, לאור החילופים בצוות ההגנה של ראש הממשלה.