חמודי מרר

אמו של הילד שנפצע בכביש 6: אין ספק שמדובר בתאונת דרכים

בריאיון לכאן רשת ב סיפרה חלימה מראר: יש עד שראה את האוטו שפגע בילד שלי והעיף אותו • היא הוסיפה: "דפקנו בכל בית בשכונה. חיפשנו בערך רבע שעה ואז שמענו את הקול של האמבולנס"
קלמן ליברמן
04 באוגוסט 2020
11:28

חלימה מראר, אמו של חמודי בן ה-8 מג'לג'וליה שנמצא פצוע בכביש 6, סיפרה היום (שלישי) בכאן רשת ב כי היא משוכנעת שנפגע בתאונת דרכים. בריאיון לתוכנית "קלמן ליברמן" טענה: "מה שברור זה שיש עד שראה את האוטו שפגע בילד והילד שלי עף. איך במדינת ישראל לא בטוחים שזאת תאונת דרכים?". 

האזינו לריאיון עם האם בכאן רשת ב

היא סיפרה לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן על האירוע ואמרה: "כביש 6 זה חמש דקות מהבית שלי. הוא אוהב לטייל ולצאת, בגלל זה עשיתי שערים חשמליים ומפתחות. הילדים שלי שלחו לסגור את השער שמוביל לתוך היישוב. קראתי לאחים שלו שיקראו לו, דפקנו בכל בית בשכונה. חיפשנו בערך רבע שעה ואז שמענו את הקול של האמבולנס".

במשטרה טרם התברר אם הילד נפצע בתאונת דרכים ונבדקים כיוונים נוספים שהובילו לפציעתו של הילד. בוחני התנועה שהגיעו היום למקום בו נמצא הילד בכביש 6 לא מצאו סימנים בכביש המעידים על תאונת דרכים שאירעה במקום. אביו של הילד נחקר באזהרה במשטרה, ככל הנראה בנוגע לרשלנות שהובילה לכך שהילד עזב את ביתו מבלי שהבחין בכך. במקום לא קיימות מצלמות דרך של כביש 6, כך שאין תיעוד למה שאירע.

"הוא חמוד, שובב קצת. יש לו תסמונת דאון", סיפר האב. "הוא בן 8 אבל כמו בן 3. לא מודע לסכנות", הוסיף האב. "כל השכונה מכירה ואוהבת אותו. הוא שיחק עם אחים שלו על האופניים ופתאום נעלם להם. רצתי לחפש אותו. הוא היה לבד. הנהג פגע בו וברח. טיפלו בו, אחרת הוא היה מת. היה נס שם".

תגיות:
כביש 6