תלמיד בתלמוד תורה חרדי בתקופת הקורונה
נתי שוחט, פלאש 90

מחשבים מסלול מחדש / פרק ג: החינוך הדתי בצל הקורונה

פרק שלישי מתוך הסדרה "מחשבים מסלול מחדש - החיים היהודיים בצל הקורונה". בני טיטלבוים בוחן את ההשפעות האפשריות של התקופה על מערכת החינוך העתידית: ימי לימוד מהבית, הסתגלות ללימוד ושליטה עצמית, מתן מענה לתלמידים מתקשים ומדידה אחרת של הישגים
מערכת כאן מורשת
04 באוגוסט 2020
12:20
עודכן ב 12:20

"מחשבים מסלול מחדש, החיים היהודיים בצל הקורונה" - פרק שלישי:

בני טיטלבוים יוצא לבחון את השפעת משבר הקורונה על מערכת החינוך הדתית והחרדית והאם היא תחולל בו שינויים שיהפכו לקבועים, גם אחרי תום המשבר.

במסגרת הפרק נבחנת האפשרות לקיים ימי לימוד קבועים מהבית, הקניית יכולות למידה עצמיות לתלמידים בכיתות גבוהות, הסתגלות בגיל צעיר לשליטה וניהול זמן, שילוב של אמצעים טכנולוגיים מסוננים במערכת החינוך.  

האזינו: 

הסדרה "מחשבים מסלול מחדש - החיים היהודיים בצל הקורונה", בת ארבעה פרקים, מבקשת לבחון כיצד הקורונה תשפיע על אורח החיים הדתי והחרדי ואילו שינויים שהתרחשו בתקופה האחרונה יוותרו ויהפכו לקבועים גם אחרי שהמשבר יסתיים לחלוטין.

בפרק משתתפים: פרופסור דוד פסיג, עתידן; אלחנן גלאט, מנכ"ל ישיבות ואולפנות בני עקיבא; מיכל כרמי, מורה ויועצת חינוכית; הרב מנחם בומבך, ראש המדרשה החסידית בביתר עילית; יעל מזרחי, מרצה חרדית ואם ל-11 ילדים; נועם כץ, בן 14 מהיישוב אפרת. 

עורך הפרק: איתי סופרין, עורך הסדרה: מנדי גרוזמן, סאונד: מיכאל אולשוונג

לכל פרקי הסדרה "מחשבים מסלול מחדש - החיים היהודיים בצל הקורונה">>
לאתר האינטרנט של כאן מורשת>>
לערוץ היוטיוב של כאן מורשת>>
לדף הפייסבוק של כאן מורשת>>