הפגנה נגד רה"מ נתניהו בבלפור
צילום: אוליביה פיטוסי, פלאש 90

נתניהו על דברי בנו: יש בהפגנות תופעות הזויות

ראש הממשלה אמר שמדובר בהפגנות שמאל פוליטיות שמתודלקות על ידי ארגוני שמאל. "יש גם תופעות מוזרות שם מעבר לצד הפוליטי וההסתה הבלתי פוסקת נגדי ונגד משפחתי", הוסיף. נתניהו התייחס למתיחות בצפון: "נעשה מה שצריך להגן על עצמנו. מציע לחיזבאללה לקחת את זה בחשבון"
עקיבא ווייס
04 באוגוסט 2020
12:33

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס היום (שלישי) לדברי בנו יאיר, שכינה את המפגינים מול מעון ראש הממשלה בירושלים "חייזרים". "אלה הפגנות שמאל פוליטיות שמתודלקות על ידי ארגוני שמאל. יש גם תופעות מוזרות שם מעבר לצד הפוליטי וההסתה הבלתי פוסקת נגדי ונגד משפחתי. אני חושב שיש שם גם תופעות הזויות ולזה אני חושב שהבן שלי התכוון", אמר נתניהו במהלך ביקור בחמ"ל פיקוד העורף.

נתניהו נשאל לגבי האיומים על חייו והאם הוא חושב שהם באמת יתממשו. "כשיש רמה כזאת של הסתה ולגיטימציה לזה מצד פוליטיקאים מהשורה הראשונה זה דבר שצריך להדאיג. אלה דברים שהיו צריכים להיות מוקד של הוקעה מצד כולם".

על המתיחות בצפון אמר נתניהו: "פגענו בחוליה, עכשיו פגענו גם במשלחים. נעשה כל מה שצריך כדי להגן על עצמנו. מציע לחיזבאללה לקחת את זה בחשבון. כדאי שיתייחסו ברצינות".

יאיר נתניהו תקף אתמול בחריפות את המפגינים. "אבא שלי אדם חזק", אמר בנו של ראש הממשלה בריאיון שפורסם ברדיו גלי ישראל. לדבריו: "הוא רואה את המראות שכולנו רואים, את החייזרים האלו בהפגנות. זה מצחיק אותו. זה כמו בידור. אני מראה לו לפעמים קטעים נבחרים מההפגנות, אני משתדל דברים לא גסים מדי בהפגנות, זה מבדר אותו. זה אפילו נותן לו קצת כוח".