מיטל ברסי, אתמול
-

בשל ההתעללות בפעוטון ברמלה: משרד העבודה והרווחה הודיע על סגירת הגן ל-90 יום

בעלה של ליטל ברסי, בעלת הגן, נעצר בחשד שלא דיווח על מקרי האלימות וכן בחשד לאלימות כלפי הפעוטות. מפרוטוקול הדיון בעניינו עולה כי ישנם סרטונים ובהם נראה ברסי עצמו כשהוא מתעלל בילדים
איתי שיקמן וצח שפיצן
04 באוגוסט 2020
16:03
עודכן ב 22:13

ההתעללות בפעוטון ברמלה: משרד העבודה והרווחה הודיע היום (שלישי) על סגירת הגן ל-90 יום. מוקדם יותר הוארך עד ליום חמישי מעצרו של משה, בעלה של ליטל ברסי, בעלת גן טולי ברמלה. הוא נעצר בחשד שלא דיווח על מקרי האלימות ועל כך שהתעלל בעצמו בפעוטות. מפרוטוקול הדיון בעניינו עולה כי ישנם סרטונים ובהם הוא נראה כשהוא מתעלל בילדים.

אתמול האריך בית המשפט בארבעה ימים את מעצרה של ברסי ושל ארבע הסייעות האחרות. שלשום נחקרה ברסי בשנית ובסיום חקירתה – נעצרה. היא חשודה בעבירה על חוק הפיקוח על מעונות, הזנחת קטין ויש חשד כי גם הייתה קשורה להתעללות בפעוטות. בנוסף, סייעת חמישית נעצרה אתמול בחשד לאלימות כלפי הפעוטות.

השופטת זוהר דיבון סגל אמרה בהחלטתה כי ברסי הייתה נוכחת בגן בחלק מהאירועים. "מיתר חומרי החקירה עולה כי החשודה ידעה בבירור על האלימות המופעלת כלפי הקטינים - ידעה ולא עשתה דבר. חומר החקירה מבסס חשד לקשר שתיקה בין החשודה ליתר הסייעות. דומה שהאלימות שהופעלה כלפי הפעוטות הפכה לשגרה של ממש".