יאשיהו בלום
צילום: באדיבות המשפחה

הותר לפרסום: יאשיהו בלום בן 22 מעלי הוא הצעיר שנדקר למוות בראשל"צ

5 גברים ו-3 נשים נעצרו בחשד למעורבות באירוע בחניון הסמוך סמוך לחוף הים בעיר. עד שמיעה שנכח במקום: אחד מהחשודים האשים את הקורבן בכך ש"התחיל" עם אחת מהצעירות
דניאל אלעזר
08 באוגוסט 2020
05:06
עודכן ב 00:14

החשד לרצח בראשון לציון: יאשיהו בלום, בן 22 מהיישוב עלי שבבנימין, הוא הצעיר שנדקר למוות הלילה במהלך קטטה בחניון הסמוך לחוף הים בעיר. כך הותר לפרסום הערב (שבת). בלום פונה לבית החולים איכילוב במצב קשה, ושם נקבע מותו. המשטרה עצרה שמונה חשודים במעורבות באירוע, בהם חמישה צעירים ושלוש צעירות בגילים 22-17. החשודים, תושבי נס ציונה, רמלה ולוד, נלקחו לחקירה.

מחקירה ראשונית עלה שחל ויכוח בין שתי חבורות של צעירים בחניון חוף הים ארבע על ארבע במהלכו  נדקר בלום ומת. החניון בו זה קרה מרושת במצלמות אבטחה רבות של העירייה. לדברי עד שמיעה שנכח במקום, הקטטה בין החבורות החלה לאחר שאחד מהחשודים פנה לקורבן והאשים אותו כי "התחיל" ונגע באחת הצעירות - בת זוג של אחד מחבריו. אחת הצעירות שנעצרו שחזרה בפני חוקרי המשטרה את השתלשלות האירוע וסיפרה לחוקרים כי לפני שהאירוע התלהט, התפתח ויכוח מילולי בין החבורות. 

במשטרה נבדק אם חילופי הדברים בין החבורות החלו לאחר שהקורבן זרק הערה לאחת הנשים, שהיא חברתו של אחד החשודים. כרגע במשטרה מתייחסים אל כל שמונת החשודים כמקשה אחת, על אף שחלק רק נכחו במקום ולא לקחו חלק אקטיבי בדקירת הצעיר. כרגע הם עדיין נמצאים בחקירה.