בדרך החוצה?
צילום: אי־פי

חשש בברצלונה: מסי יעזוב את המועדון

בקטלוניה מנסים להתאושש אחרי ההפסד 8-2 לבאיירן בליגת האלופות. הבלם ג'רארד פיקה: "זו השפלה". המנהל הספורטיבי של באיירן: "אנחנו מאושרים אך העיקר זה לזכות בצ'מפיונס"
מערכת כאן חדשות
15 באוגוסט 2020
09:54

קבוצת הכדורגל של ברצלונה קיבלו בהלם את ההפסד 8-2 לבאיירן מינכן בשמינית גמר ליגת האלופות. ההפסד הכואב מסיים עונה חלשה עבור מועדון הענק הקטלני שלא הצליח לזכות באף תואר משמעותי עליו התמודד.

"התחושה היא של השפלה עולמית", סיכם הבלם ג'רארד פיקה, "אנחנו זקוקים לשינויים ודחוף. אף אחד לא חסין. אם ההנהלה החדשה של המועדון לא תיזום שינויים משמעותיים אני אהייה הראשון שאקום ואלך. כך אי אפשר להמשיך יותר".

הנשיא ג'וזפ מריה ברותומיאו המשיך באותה הרוח והכריז: "יש לנו הרבה מאוד מחשבות אחרי משחק כזה, זה היה פשוט אסון. אנחנו נמצאים כרגע בבדק בית". כלי תקשורת בספרד אף העלו את הסברה כי מי שעשוי לעזוב את המועדון הוא הכוכב הגדול ליאונל מסי. על פי אותה סברה, הארגנטיני מאס בחולשה של המועדון והוא מחפש כעת מועדון פאר אחר כדי לחבור אליו.

מנגד, בבאיירן מינכן, חגגו את הניצחון הענק שהעלה את המועדון הבווארי לחצי גמר מפעל הכדורגל היוקרתי באירופה. המנהל הטכני חסן סליהאמידז'יץ ניסה להוריד את באיירן לקרקע ואמר: "אנחנו מאושרים מההישג הזה. לא זוכר מתי קבוצה כבשה שמינייה לרשת של ברצלונה. אבל אנחנו רוצים יותר והעיקר זה לזכות בצ'מפיונס".