פרופ' רוני גמזו
יונתן זינדל ומרים אליסטר, פלאש 90

גמזו מגיב להתקפה של מיקי זוהר בכאן רשת ב: שיחוקק חוק שיגביל הפגנות - מה הוא רוצה ממני?

עוד אמר ממונה הקורונה: "אני לא חושש מהתקשורת, אני אומר את דעתי ואני חושב שצריך להגביל כל התקהלות". גמזו הוסיף: "אם התחלואה תעלה, סגר בחגים זה משהו שאני לא שש אליו, אבל לא הזזתי את האפשרות הזו מהשולחן"
הבוקר הזה
27 באוגוסט 2020
07:56

ממונה הקורונה, פרופסור רוני גמזו, הגיב הבוקר (חמישי) להתקפה של יו"ר הקואליציה מיקי זוהר עליו בכאן רשת ב. "אני לא חושש מהתקשורת, אני אומר את דעתי. מציע לו לחוקק חוק שיגביל את ההפגנות - מה הוא רוצה ממני?", אמר פרופסור גמזו בריאיון לרן בנימיני בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב.

האזינו לריאיון עם פרופסור רוני גמזו

אתמול האשים זוהר את פרופסור גמזו ואמר כי הוא לא טיפל בהפגנות בבלפור כי הוא חושש מהתקשורת, ותקף אותו בשל התנגדותו לטיסות החסידים לאומן בראש השנה. "גמזו צריך להבין שהן יקרו. נוכל לאפשר לאנשים לממש את הרצון שלהם להאמין כמו שאנחנו מאפשרים את הרצון של האנשים להפגין", אמר זוהר בריאיון לדוריה למפל ורועי שרון בכאן רשת ב.

בריאיון הבוקר אמר ממונה הקורונה: "אני לא חושש מהתקשורת, אני אומר את דעתי ואני חושב שצריך להגביל כל התקהלות, גם הפגנה יכולה לגרום להדבקה, אבל לי אין כוח לאסור הפגנות".

גמזו הוסיף: "מי שנמצא בתפקידים צריך לקבל החלטות קשות, זאת תקופה כזאת. אני הולך עם האמת המקצועית שלי. מתנצל שלא יידעתי את ראש הממשלה ואת שר הבריאות על המכתב לאוקראינה (בנושא הטיסות לאומן)".

על אפשרות של סגר בחגי תשרי אמר גמזו: "אם התחלואה תעלה, סגר בחגים זה משהו שאני לא שש אליו, אבל לא הזזתי את האפשרות הזו מהשולחן. אני חושב שאפשר לפתוח את מערכת החינוך במקומות ירוקים, במקומות אדומים - אסור".