רגע לפני פתיחת ליגת העל בכדורגל: מאור בוזגלו עדיין בלי קבוצה

אחד השחקנים הבולטים ששיחקו בה בעשור האחרון מספר על הפציעה, האמונה שעוד יחזור לקדמת הבמה, הקשיים והפרידה המקצועית מאביו כסוכנו הקבוע
יואב בורוביץ'
28 באוגוסט 2020
14:13

ליגת העל בכדורגל תיפתח מחר (שבת) אבל דווקא אחד השחקנים הבולטים והצבעוניים ששיחקו בה בעשור האחרון מוצא עצמו רגע לפני המשחק הראשון בלי קבוצה. מאור בוזגלו, שחוזר בימים אלה מפציעה, סיפר לכאן חדשות על הקושי במציאת קבוצה, על האמונה שעוד יחזור לקדמת הבמה וגם על הפרידה המקצועית מסוכנו הקבוע – אביו, יעקב בוזגלו.

"המחשבה על פרישה קיימת אבל אני לא מוכן להיכנע"

"כיום אין לי קבוצה, אין לי כדורגל, וזה דבר שוויתרתי בשבילו כל החיים. אף פעם לא הייתי בסיטואציה כזאת. לא כל כך יודע איך להתנהג מול הסיטואציה הזאת אבל אני מקבל כל דבר באהבה. עברתי המון דברים לא פשוטים בקריירה, וזו תקופה מאוד מאתגרת מבחינתי". סיפר בוזגלו.

בוזגלו הצר על יחסה של הפועל תל אביב, קבוצתו בעונה שעברה שהחליטה באופן חד צדדי לסיים את חוזהו: "הם סיכמו איתי על הורדת שכר של 50% אבל אז שלחו לי מכתב שהם רוצים להוריד 75% ולזה כבר לא הסכמתי. אתה מצפה מקבוצה שתתנהג בצורה אחרת, אנושית יותר. נפצעתי כששיחקתי עבורה והם עשו את כל זה כשאני פצוע".

על הפרידה מאביו יעקב בוזגלו, ששימש כסוכנו כל השנים, אמר מאור: "לפני ארבע-חמש שנים לא היה לי אומץ לעשות את זה. אבל אני כן בן 32, ילד גדול, וזה היה הזמן הנכון להיפרד". יעקב בוזגלו התייחס לדברים ואמר: "ההחלטה להפסיק לייצג את מאור היא משותפת לשנינו. הוא כבר ראה כמה אני עייף. גם בכל יום הכדורגל הישראלי מגעיל אותי יותר".