ג'וליה גארנר, מדונה, ארכיון
צילום: גטי אימג'ס

האם מדונה בחרה מי תגלם אותה בסרט על חייה?

על פי אתרי הבידור מלכת הפופ בחרה בג'וליה גארנר בת ה-26 לתפקיד הנחשק. גארנר זכתה בפרס האמי בשנה שעברה על תפקידה בסדרה "אוזרק"
מערכת כאן חדשות
31 באוגוסט 2020
13:18

אתרי הבידור הבריטים "הסאן" ו"הדיילי מייל" דיווחו בימים האחרונים כי כוכבת הפופ המצליחה מדונה, עובדת בימים אלו על סרט עלילתי שיגולל את סיפור פריצתה לתודעה. על פי הדיווחים, הזמרת בת ה-62 מעורבת בהפקת הסרט, כמו גם בכתיבת התסריט לצד התסריטאית דיאבלו קודי, שזכתה בפרס האוסקר על התסריט המקורי הטוב ביותר לסרט "ג'ונו".

על פי האתרים הזמרת אף החליטה על הליהוק לתפקיד הראשי. מי שככל הנראה זכתה בתפקיד הנחשק היא השחקנית האמריקנית-היהודיה ג'וליה גארנר. הסיבה להשערות: מדונה ומנהלה האישי גיא עוזרי החלו לעקוב אחר חשבון האינסטגרם של גארנר בשבוע האחרון.

גארנר, בת 26 וילידת ניו-יורק. אמה היא תמי גינגולד, שחקנית ישראלית לשעבר שהשתתפה בתוכנית הטלוויזיה "זהו זה" בשנות ה-80 ובסרט הקולנוע "הקרב על הוועד". גארנר שיחקה בשנים האחרונות בסדרות הטלוויזיה "ג'ון הנבל" ו-"האמריקאים" ובסרט הקולנוע "כמה טוב להיות פרח קיר". בספטמבר שעבר היא זכתה בפרס האמי לשחקנית המשנה הטובה ביותר בסדרת דרמה על תפקידה בסדרה "אוזרק" של נטפליקס.

לא מדובר בסרט ראשון שנעשה על חייה של הזמרת זוכת פרסי הגראמי וגלובוס הזהב. בשנת 1994 שידרה רשת פוקס האמריקנית סרט עלילתי על הזמרת שנקרא "מדונה: אובדן התמימות". הסרט היה מועמד לפרס האמי לסרט הטלוויזיה הטוב ביותר וכיכבה בו טרומי מת'יוס.