שון ויסמן

החלוץ שון ויסמן חתם בוויאדוליד ל-4 שנים

הקבוצה הספרדית שילמה עבור השחקן בן ה-24 ארבעה מיליון אירו - הסכום הגבוה בתולדותיה. ויסמן עבר מוולפסברגר האוסטרית, שם כבש בעונה האחרונה 37 שערים בכל המסגרות
ליאן וילדאו
31 באוגוסט 2020
21:02

חלוץ נבחרת ישראל שון ויסמן חתם היום (שני) בוויאדוליד מהליגה הספרדית. ויסמן בן ה-24 עבר מוולפסברגר האוסטרית, שם כבש בעונה האחרונה 37 שערים בכל המסגרות. סכום ההעברה עומד על ארבעה מיליון אירו – הסכום הגבוה ביותר ששילמה ויאדוליד אי פעם על שחקן רכש.

ויסמן כתב בחשבון הטוויטר שלו: "מועדון ועיר שמייצגים סביבה משפחתית אותנטית של כדורגל עם תשוקה. זה כבוד גדול לשחק מעתה במועדון המיוחד הזה. אני מאוד גאה ללבוש את הצבעים של הקבוצה ואנסה להבקיע שערים רבים בלה-ליגה".

ויסמן, שחתם לארבע שנים, הוסיף: "מאז שהייתי ילד, המטרה שלי תמיד הייתה לשחק באחת מהליגות הטובות בעולם. היום, הגשמתי את המטרה הזאת". החלוץ התייחס גם לבעלים של הקבוצה, רונאלדו נזאריו דה-לימה, החלוץ הברזילאי האגדי  שקנה את הקבוצה לפני כשנתיים. "רונאלדו רוצה לבנות משהו גדול, הרעיונות הלהיבו אותי ואני מתרגש להפוך את ויאדוליד לבית החדש שלנו", אמר ויסמן.

השחקן דיבר גם על ההכנות של נבחרת ישראל למשחק נגד סקוטלנד בליגת האומות. "אנחנו רוצים להצליח כבר מההתחלה בליגת האומות החדשה ויש לנו נבחרת טובה מאוד שמסוגלת להגיע ליעדים גבוהים". ויסמן הוא חלק מסגל הנבחרת שנחתה היום בגלאזגו לקראת משחק ליגת האומות ביום שישי.