שלח ולפיד ב-2015
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

ח"כ שלח: לפיד הוא לא אלטרנטיבה שלטונית

לדברי ח"כ עופר שלח, שדרש לקיים פריימריז ביש עתיד, לכאן רשת ב: "לפיד הבטיח לעצמו את ראשות המפלגה עד הכנסת ה-26 במהלך שאף אחד לא ידע עליו"
הבוקר הזה
06 בספטמבר 2020
09:29

המאבק ביש עתיד: בריאיון לכאן רשת ב אמר הבוקר (ראשון) חבר הכנסת עופר שלח כי הסקרים מלמדים ש"בסיטואציה הנוכחית, יש עתיד בראשות יאיר לפיד לא תצליח להוות אלטרנטיבה שלטונית". שלח, שדרש להתמודד מולו בבחירות מקדימות למפלגה, הוסיף כי "לפיד הבטיח לעצמו את ראשות המפלגה עד הכנסת ה-26 במהלך שאף אחד לא ידע עליו". לדבריו, "הטיעון שלו נגד קיום בחירות מקדימות לראשות המפלגה, כאילו טמונה בהן סכנה לשחיתות, לא נוגע לעניין".

האזינו לריאיון של ח"כ עופר שלח

• חברות במבחן: שלח ולפיד כבר לא מחזיקים ידיים

שלח שלל את האמירה לפיה יפרוש מן המפלגה אם יפסיד בבחירות לתפקיד יושב הראש. "מנסים לייצר פה ספין כמו שמנסים לייצר תמיד כשיש מועמד שקשה להתמודד איתו", אמר על כך.

ביום חמישי אמר יושב הראש לפיד בריאיון לכאן רשת ב על הדרישה לקיים בחירות מקדימות במפלגה: "אנחנו דואגים מפריימריז, הם חיסלו מפלגות כמו העבודה. עד היום פריימריז השחיתו את הפוליטיקה הישראלית, זו שיטה הרבה יותר גרועה". לדבריו, "בישראל יש רק שתי מפלגות שיש להן חיים אמיתיים. זו שאלה גדולה, אף פעם לא טענתי שהשיטה שלנו היא שיטה טובה. אנחנו בוחנים את כל הדרכים. אני לא יודע להגיד כרגע, אנחנו ארגון מאוד מסודר".

האזינו לריאיון של ח"כ יאיר לפיד