העימות במליאה בין כמאל מריח ומיקי זוהר

ח"כ מריח על העימות עם זוהר: הוא מרשה לעצמו כי אני גם אישה וגם מיעוט

בתגובה לדברים שאמרה ח"כ מיש עתיד לכאן רשת ב, אמר זוהר: "מאחל לה ולחבריה שידעו לכבד מיעוטים ונשים כפי שאני מכבד אותם"
ירון דקל וחיים לוינסון
01 באוקטובר 2020
10:12

ח"כ מיש עתיד ר'דיר כמאל מריח הגיבה הבוקר (חמישי) לעימות שאירע השבוע בינה ליו"ר הקואליציה וסגן יו"ר הכנסת מיקי זוהר, בריאיון לחיים לוינסון וירון דקל בכאן רשת ב אמר: "יש כאן שוביניזם מודחק, הוא מרשה לעצמו כי אני גם אישה וגם מיעוט".

עוד אמרה מריח: "יו"ר הכנסת יריב לוין התקשר אליי אתמול, הוא מוטרד מהתופעה הכללית של מה שקורה בכנסת. הוא כן נזף בו. מדהים לראות את כל השיחות שקיבלתי מתוך חברי הליכוד".

בתגובה לדבריה של מריח בכאן רשת ב, אמר זוהר: "שמעתי אותה אומרת בריאיון שביקרתי אותה רק משום שהיא מיעוט ואישה - ובכן, כנראה שהפופוליזם והגישה המסלפת של יש עתיד הדביקו אותה באופן קיצוני. מאחל לה ולחבריה שידעו לכבד מיעוטים ונשים כפי שאני מכבד אותם".

חברתה של מריח למפלגה, חברת הכנסת אורנה ברביבאי פנתה אתמול ליו"ר הכנסת לוין בדרישה להדיח את חבר הכנסת מיקי זוהר מתקפיד סגן יו"ר הכנסת לאלתר בטענה שאינו ראוי לתפקיד. במכתב שמסרה ליו"ר הכנסת כתבה ברביבאי כי התנהגותו והתבטאותו הלא ממלכתית של ח"כ זוהר בניהול מליאת הכנסת נגד חברת הכנסת ר'דיר כמאל מריח וחברי כנסת נוספים "בוטה, פוגענית ואינה תואמת את חובתו להיות ממלכתי ולכבד את הכללים הנהוגים כיושב ראש המליאה".