ראש השב"כ נדב ארגמן
הדס פרוש, פלאש 90

חשיפה: ראש השב"כ נדב ארגמן אירח בסוכות בביתו בני משפחה - בניגוד להנחיות

בתו של ראש השב"כ, המתגוררת קילומטרים רבים מבית אביה, וכן אורחים נוספים, נכחו ביום שבת בביתו במשך כמה שעות • תגובת השב"כ: לא מתייחסים לחייו הפרטיים של ראש השב"כ • פרופ' גרוטו בביקורת: "אני יכול רק להצטער על זה. אני אישית לא מבקר את אמא שלי ומדבר איתה רק בטלפון"
כרמלה מנשה
06 באוקטובר 2020
17:00
עודכן ב 18:38

חשיפת כאן חדשות: ראש השב"כ נדב ארגמן אירח בסוכות בביתו בני משפחה - בניגוד להנחיות. לכתבתנו כרמלה מנשה נודע היום (שלישי) כי בתו של ארגמן, שמתגוררת קילומטרים רבים מביתו, ואורחים נוספים, כולל בתה של רעייתו, בן זוגה ובנם, שאינם מתגוררים עם משפחת ארגמן, נכחו ביום שבת בביתו של ראש השב"כ. המשפחה הייתה במקום כמה שעות. תגובת השב"כ: לא מתייחסים לחייו הפרטיים של ראש הארגון. מהמשטרה נמסר: "הנושא ייבחן כמקובל, ההחלטות יתקבלו על ידי היועץ המשפטי לממשלה כמקובל".

לפי ההנחיות שעליהן החליט קבינט הקורונה, מותרת יציאה מהבית עד קילומטר. כניסה לסוכה של אחרים אסורה - והקנס עליה עומד על 500 שקלים. גם אדם שיימצא בבית שאינו ביתו - ייקנס. 

הדיווח של כרמלה מנשה מתוך "שלי וגואטה" בכאן רשת ב 

המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, הפרופסור איתמר גרוטו, התייחס לחשיפת כאן חדשות ואמר כי "אני יכול רק להצטער על זה". בריאיון לגאולה אבן-סער בתוכנית "ערב ערב" בכאן 11, הוסיף גרוטו כי "אני אישית לא מבקר את אמא שלי ומדבר איתה רק בטלפון". השר מיכאל ביטון התייחס גם הוא לחשיפה ואמר לאבן-סער: "זה מצער, אני מעריך מאוד את ראש השב"כ".