השרה מירי רגב
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

השרה רגב על העימות עם ברקוביץ׳: אני לא מאיימת - אחד כזה לא ראוי להיות המאמן הלאומי

שרת התחבורה בכאן רשת ב על העימות: נפרצו פה כל המחסומים והגבולות, אני לא מאיימת אני מביעה את דעתי • על כחול לבן: "אנחנו לא רוצים ללכת לבחירות אבל הם צריכים להבין שיש דרך משותפת ואי אפשר כל הזמן להפקיר את האלונקה"
הבוקר הזה
11 באוקטובר 2020
07:26

שרת התחבורה מירי רגב אמרה הבוקר (ראשון)  על העימות עם אייל ברקוביץ׳: "אני לא מאיימת, אמרתי את עמדתי בצורה ברורה, אני חושבת וסבורה שאחד כזה שמכנה באופן בוטה מיליון וחצי ליכודנקים 'חברים בארגון פשע' אינו ראוי להיות המאמן הלאומי". בריאיון לאריה גולן בכאן רשת ב הוסיפה השרה כי "נפרצו פה כל המחסומים וכל הגבולות של עיתונות שלא ראינו אותם כדוגמתם".

האזינו לריאיון המלא עם השרה רגב בכאן רשת ב

שרת התחבורה הוסיפה כי שוחחה עם יוליה שמאלוב, יו"ר הרשות השנייה. לדברי רגב "לא יכול להיות שלא נעשה דבר נגד אמירותיו". על "האיום" הוסיפה כי "אם אני לא קובעת אז מה ההתרגשות? מותר לי להביע את עמדתי כמו שמותר לכל עיתונאי להביע עמדה על הפוליטיקאים. אני לא רוצה לראות אותו על הקווים".

אתמול, אחרי העימות עם השרה רגב, אייל ברקוביץ' אמר לכאן חדשות כי "אני רוצה להיות מאמן הנבחרת. כל השאר לא תלוי בי". בכיר בהתאחדות סיפר לכאן חדשות: "ברקוביץ' הוא אחד המועמדים אם רוטנשטיינר לא ימשיך". בהתאחדות הגיבו לדברי רגב, שאיימה בריאיון לתוכנית "אופירה וברקו" כי אם ברקוביץ' לא יתנצל על שכינה את הליכוד "ארגון פשע" - היא תמנע ממנו את המינוי: "אנחנו לא מתייחסים לשטויות שנאמרות באולפנים".

השרה רגב: "ממשלת אחדות שיש בה הרבה חריקות"

השרה התייחסה גם למשבר בממשלה ואמרה כי זו "ממשלת אחדות שיש בה הרבה חריקות". לדבריה, בליכוד מרגישים שהם עובדים בממשלה בתוך ממשלה. רגב טענה כי "אנחנו לא רוצים ללכת לבחירות אבל כחול לבן צריכים להבין שיש הסכמים ודרך משותפת ואי אפשר כל הזמן להפקיר את האלונקה".

בשאלה האם יעמדו בהסכם הרוטציה אמרה השרה רגב כי "יש הסכם ואנחנו נעמוד בו, אמר את זה גם ראש הממשלה". לדבריה, כרגע קשה מאוד להתמודד מול כחול לבן - מרגע שהם נכנסו לממשלה קשה מאוד לקבל החלטות.

על הגבלת ההפגנות ציינה רגב כי לא מדובר במהלך שמונע ממניעים פוליטיים. "זה לא קשור לנתניהו ואלינו, ההפגנות רק מחזקות את הליכוד", אמרה. "זה קשור לבריאות הציבור. במקרה של סגר כולם צריכים להבין שאנחנו באותה סירה". השרה הוסיפה שהיא מגנה אלימות מכל סוג שהוא.