הנזירות בלוז, חופשיות על הבר, ארכיון
צילום: גטי אימג'ז

דיווח: מגעים להפקת המשך לסרט "חופשיות על הבר"

טיירה בנקס, שהשתתפה בסרט המקורי, אישרה את הדיווח בריאיון לרשת NBC • וופי גולדברג בריאיון לרשת CBS: נשקלת אפשרות להפיק סרט שלישי בסדרת "הנזירות בלוז"
אלון פרוכטר
11 באוקטובר 2020
13:33

כשתעשיית הבידור בעולם עובדת באופן חלקי, או כלל לא, יש מי שחושבים בדיוק בזמן הזה להחיות כמה פרוייקטים שהצליחו בענק.

בריאיון שהעניקה בסוף השבוע דוגמנית העל בדימוס טיירה בנקס ברשת NBC, אישרה בנקס את השמועות על מגעים מתקדמים להפקת סרט המשך ל"חופשיות על הבר" שיצא בשנת 2000. על פי בנקס נשקלת אפשרות חלופית להפיק סדרת טלוויזיה שתישען על עלילת הסרט.

מתוך הסרט "חופשיות על הבר" (2000)

במקביל, בריאיון שפורסם בסוף השבוע במגזין מארי קלייר, אמרה השחקנית ניקול קידמן כי נשקלת אפשרות להפיק עונה שלישית לסדרת הטלוויזיה "שקרים קטנים גדולים" של רשת HBO. קידמן שזכתה בפרס האמי על תפקידה בסדרה, אמרה שליוצרים - דיוויד אי. קלי וליאן מוריארטי הציעו רעיון לתסריט, וכי חברותיה לקאסט - ריס ווית'רספון, זואי קרביץ ולורה דרן הביעו עניין.

ואם זה לא מספיק, גם וופי גולדברג סיפרה בריאיון בסוף השבוע בתוכנית האירוח של ג'יימס קורדן על מגעים להפקת סרט שלישי בסדרת סרטי "הנזירות בלוז". נזכיר כי הסרט הראשון בסדרה שיצא לאקרנים בשנת 1992 גרף יותר מ-231 מיליון דולר מסביב לעולם והיה לאחת הקומדיות המצליחות בשנות התשעים.

מתוך הסרט "הנזירות בלוז" (1992)

בתוך כך, שגרת הקורונה ממשיכה להשפיע על עולם התרבות. אולפני פיקסאר הודיעו בסוף השבוע כי הסרט Soul (נשמה) שאמור היה לצאת לאקרנים בערב חג המולד הקרוב - לא ייצא לבתי הקולנוע. על פי הודעת החברה, סרט האנימציה יעלה ישירות לשירות הסטרימינג דיסני פלוס.