אנסטסיה קלין שלפי החשד הותקפה על ידי בן זוגה
צילום: בית החולים איכילוב

הפר מעצר - ונמלט: חיפושים אחר החשוד בניסיון רצח זוגתו אנסטסיה קלין שמתה בביה"ח

זו הפעם השנייה שהחשוד, דימיטרי ציגנוק, מפר את מעצר הבית, כשבפעם הקודמת, לאחר שבית המשפט שחרר אותו, הגיע לבית החולים שבו אושפזה זוגתו, כשהוא מתחזה לסוהר שב"ס
דניאל אלעזר
11 באוקטובר 2020
14:50

המשטרה מחפשת אחר דימיטרי ציגנוק, שנעצר כבר לפני חודש בחשד לניסיון רצח ואונס של זוגתו אנסטסיה קלין, בת ה-52, שנפטרה ביום שישי האחרון בבית החולים איכילוב, והפר פעם נוספת את מעצר הבית שבו הוא אמור לשהות עד יום חמישי. כך נודע היום (ראשון) לכאן חדשות. המשטרה פועלת לאיתורו של ציגנוק מאתמול, אז הגיעו שוטרים לביתו ברמת גן.

זו הפעם השנייה שציגנוק מפר את מעצר הבית, כשבפעם הקודמת, לאחר שבית המשפט שחרר אותו, הוא הגיע לבית החולים שבו אושפזה זוגתו, כשהוא לבוש במדי סוהר של שב״ס. אנשי בית החולים הצליחו למנוע את כניסתו לחדר טיפול נמרץ. במשטרה טענו תחילה כי הוא הגיע לבית החולים כדי ״לסיים את העבודה״, אולם בהמשך אמרו במשטרה ובפרקליטות כי לא ניתן לשלול שהוא הגיע לשם רק כדי לדרוש בשלומה.

מותה של אנסטסיה קלין נקבע בסוף השבוע, לאחר שאושפזה במשך שבועיים במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים איכילוב. היא סבלה מחבלות קשות, בעיקר ברגלה, ולאחר מכן מזיהום שהחריף והובלי למותה.