ערן זהבי
צילום: רועי אלימה, פלאש 90

בכיר בהתאחדות: זהבי ודאבור לא ייענשו על העימות ביניהם

בכיר בהתאחדות לכאן חדשות: "מה היה לנו, שני שחקנים שמתווכחים וקצת מקללים אחד את השני? הם השלימו כבר" • עתידו של המאמן ווילי רוטנשטיינר ייקבע בשני המשחקים הקרובים
יואב בורוביץ'
15 באוקטובר 2020
16:51

בכיר בהתאחדות לכדורגל אמר היום (חמישי) לכאן חדשות כי שחקני הנבחרת ערן זהבי ומונאס דאבור לא ייענשו בעקבות התקרית ביניהם במשחק אתמול בסלובקיה. כמו כן, מההתאחדות נמסר שעתידו של המאמן ווילי רוטנשטיינר ייקבע בשני המשחקים הקרובים. 

בירידת השחקנים למחצית דאבור עמד לתקוף את זהבי, לאחר שהאחרון קילל אותו. רק בהתערבות שחקנים אחרים ואנשי צוות נמנע עימות פיזי בין שני החלוצים על המגרש.רבים סברו שהמאמן ווילי רוטנשטיינר צריך היה להעניש את השניים ולא להעלות אותם למחצית השנייה, אך המאמן החליט שלחיצת היד בין השניים בחדר ההלבשה מספיקה. במחצית השניה זהבי כיכב וכבש שלושער, בזמן שגם דאבור גילה יכולת גבוהה במהלך המשחק כולו.

גורם בכיר אמר לכאן חדשות: "מה היה לנו, שני שחקנים שמתווכחים וקצת מקללים אחד את השני? הם השלימו כבר במחצית והכל בסדר. סמל ישראל לא חולל". עם זאת, יש לציין כי גורמים אחרים בהתאחדות ובנבחרת מסרו שאם היה מדובר בשני שחקנים אחרים, שאינם כוכבים, ואם זהבי לא היה מציל את הנבחרת עם שלושער – אז השחקנים לא רק היו נענשים, אלא אף מושעים.