ערן זהבי

כוכב נבחרת ישראל בכדורגל ערן זהבי נדבק בקורונה

קבוצתו של השחקן, פ.ס.וו איינדהובן ההולנדית, הודיעה כי תוצאת הבדיקה האחרונה שעבר הייתה חיובית וכי הוא צפוי להחמיץ את המשחק הבא בליגה. סוכנו ל"כאן חדשות": "ערן קצת מקורר אבל מרגיש טוב באופן יחסי"
מערכת כאן חדשות
17 באוקטובר 2020
17:48

כוכב נבחרת ישראל ופ.ס.וו איינדהובן ההולנדית, ערן זהבי, נדבק בקורונה. כך הודיעה היום (שבת) קבוצתו. בציוץ בטוויטר עדכנה פ.ס.וו כי תוצאת הבדיקה שעבר זהבי לפני משחק הליגה הקרוב מול זוולה נמצאה חיובית. סוכנו של זהבי, רונן קצב, אמר ל"כאן חדשות": "ערן קצת מקורר אבל מרגיש טוב באופן יחסי". השחקן ישהה בבידוד ביתי ויחמיץ את שני משחקיה הבאים של הקבוצה ביחד עם שחקן נוסף, ג'ורדן טז, שנדבק גם הוא.

בפוסט שכתב בחשבון האינסטגרם שלו, ביקר זהבי את התנהלות נבחרת ישראל בשמירה על שחקניה. "הרי אם הגענו למצב בתוך הקפסולה הזו שיש ארבעה חולים שהיו איתנו במגע יומיומי מה הסיכוי שלא יהיו עוד?", כתב. "אין שום הצדקה לבדיקות, הן לא יכולות למנוע שום דבר ואנחנו רואים את זה בכמה וכמה נבחרות וגם בקבוצות. הכל כל כך מבולבל כל כך ונותן הרגשה של כיסוי תחת אחד גדול שלא מצליח".

ביום רביעי כבש זהבי שלושער בניצחון הנבחרת 3-2 על נבחרת סלובקיה בברטיסלבה במסגרת ליגת האומות. הוא שהה עם נבחרת ישראל במרבית הזמן בשבועיים האחרונים ומצטרף לשלושה שחקני נבחרת ישראל, לואיי טהא, ניר ביטון וחאתם עבד אל חמיד, שכבר נדבקו בקורונה.