המלצרית שהתלוננה

הבכיר לשעבר במערכת הפוליטית שנחשד שהטריד מינית מלצרית - מתנצל

במקביל לסגירת התיק בעניינו, הועבר מכתב התנצלות לצעירה שהתלוננה נגדו: "מבקש מעומק ליבי סליחה על הפגיעה ברגשותייך". עורכת דינה: נגיש תביעה אזרחית
ורד פלמן
19 באוקטובר 2020
11:52

הבכיר לשעבר במערכת הפוליטית שנחשד בהטרדה מינית ומעשה מגונה במלצרית והתיק בעניינו נסגר, שלח מכתב התנצלות לצעירה שהתלוננה נגדו. "חשוב לי שתדעי שהעובדה שפגעתי ברגשותייך וגרמתי לך אי נוחות מצערת אותי מאוד", כתב הבכיר לשעבר. "לא זו הייתה כוונתי וכולי התנצלות על כך. אני מבקש מעומק ליבי סליחה על הפגיעה ברגשותייך".

אתמול הודיעה הפרקליטות לנפגעת כי התיק נסגר מחוסר ראיות והעבירה אליה את מכתב ההתנצלות. בהודעת הפרקליטות נכתב עוד כי התיק נסגר בשל היעדר ראיות מספיקות להוכחת הכוונה הפלילית במעשיו של החשוד.הצעירה התראיינה לראשונה בכאן חדשות וסיפרה על הביטויים המינים שהשמיע בפניה כשעבדה כמלצרית במסעדה, האחיזה בכתפיה, מסאג' ונשיקה שנשק לה על לחיה בניגוד לרצונה.

באת כוחה של הצעירה, עורכת הדין סמדר וינברג, הודיעה כי בכוונתה לתבוע את הבכיר לשעבר תביעה אזרחית: "אנו לא מסתפקות במכתב הלקוני, נדרוש הנמקה ברורה ועיון בחומר הראיות. לאחר מכן נחליט בעניין הגשת ערר. תביעה אזרחית תוגש בכל מקרה. המתלוננת לא רואה במכתב ההתנצלות העלוב התנצלות כנה וסבורה שדי באמירות המיניות שנאמרו כדי לבסס את הכוונה המינית של התקיפה הפיזית".