בית החולים נהריה
צילום: המרכז הרפואי לגליל

חשד לניסיון רצח בגליל: אישה בת 46 נפצעה קשה מדקירות, בעלה נעצר

תושבת אבו סנאן פונתה לבית החולים בנהריה כשהיא מורדמת ומונשמת. בעלה בן 54 חשוד במעורבות באירוע. המשפחה מוכרת לשירותי הרווחה, וככל הנראה שהאישה התלוננה על אלימות מצד בעלה בעבר
חן ביאר
25 באוקטובר 2020
11:46
עודכן ב 12:47

חשד לניסיון רצח בגליל: המשטרה עצרה היום (ראשון) תושב אבו סנאן, בן 54, בחשד שדקר את אשתו, בת 46, ופצעה אותה קשה. האישה פונתה לבית החולים בנהריה כשבפלג גופה העליון מספר רב של פצעי דקירה, וכשהיא מורדמת ומונשמת. המשפחה מוכרת לשירותי הרווחה, וככל הנראה שהאישה התלוננה על אלימות מצד בעלה בעבר.

קרוב משפחה אמר בשיחה עם כאן חדשות: "אנחנו מצטערים שזה קורה, זה הפך להיות חלק מהשגרה וזה מצער מאוד, אנחנו מגנים כל אלימות. אנו מקווים שהיא תצא בשלום, שנדע את האמת ושמי שעשה את זה יקבל על הראש". עוד סיפר הקרוב כי "הרבה פעמים במשפחות יש סכסוכים ואף אחד לא יודע מתי זה התפרץ, כנראה שהיו בעיות לפני-כן וזה התפרץ היום".

"הטרור נגד נשים משתולל", אמרה יו"ר נעמת חגית פאר, בתגובה לניסיון הרצח. "ראש הממשלה וראש הממשלה החליפי מתחרים ביניהם מי מגנה חזק יותר - ואפס מעשים. התקציבים למאבק באלימות במשפחה שהממשלה עצמה אישרה נותרו בקיפאון עמוק, ובזמן שנשים נרצחות ונפגעות מדי יום הם ממשיכים בעיקר בברבורים".

יו"ר ויצו אניטה פרידמן הוסיפה: "עוד ניסיון רצח הבוקר, ועוד משפחה שנהרסה ממגפת האלימות. כמה עוד נשים ישלמו בחייהן כדי שהממשלה תתעורר ותפעל בנחישות הראויה כדי למגר את הטרור הזה? הגיע הזמן למעשים - יישום התוכנית הלאומית לטיפול באלימות כלפי נשים, ששוכבת על המדף כבר ארבע שנים לאחר אישורה".