הילד דוד אוחיון

אמו של דוד בן ה-9 שנדרס למוות שוחחה עם רעיית הנהג הפוגע: "אני לא כועסת, הוא לא אשם"

רעיית החשוד שישוחרר למעצר בית, הביעה צער: "אני מצטערת אתם איבדתם את הבן ובעלי יחזור". אחיו של הנהג אמר: "הוא לא אשם, הוא לא נסע לשום מקום, הוא המשיך לעבוד כי לא ראה". בנימין אוחיון סיפר על אחיו הקטן - "היה ילד שמח"
איציק זוארץ
27 באוקטובר 2020
12:24
עודכן ב 16:27

בית משפט השלום באשקלון ישוחרר היום (שלישי) למעצר בית את נהג המשאית החשוד בדריסת הילד דוד אוחיון בן ה-9 אתמול. החשוד, תושב אשקלון בשנות ה-60 לחייו, ישהה במעצר בית מלא במשך חמישה ימים. החשוד בדריסה אמר אתמול בחקירתו כי לא ראה את הילד ולא שם לב שפגע בו. הוא נתפס זמן מה אחרי שאירעה התאונה.

אמו של הילד, רחלי, יצרה אתמול קשר עם רעייתו של הנהג הפוגע ואמרה לה: ״אני לא כועסת, שלא יאשים את עצמו, הוא לא אשם״. רעיית החשוד הביעה צער וענתה: "אני מצטערת אתם איבדתם את הבן ובעלי יחזור".

בנימין אוחיון, אחיו של דוד, סיפר כי היה ילד מלא שמחה: "הייתה אמורה להיות לו יום הולדת בשבת הבאה, והוא ביקש שנקדים לו אותה וחגגנו לו. ילד מלא שמחה. ילד שאהב את החיים. הוא היה ילד מאוד שמח, תוסס, אהב את החיים. קנו לו אופניים חדשות הוא אהב לרכוב עליהם".

אחיו של הנהג הדורס אמר לכאן חדשות: "הוא לא אשם, לא נסע לשום מקום, המשיך לעבוד כי לא ראה וחזר לאותו מקום. כל המשפחה מחזקת אותו. כולם התקשרו אליו ואמרו לו – זה משמיים".