החשודים בתקיפה

חשד: תקפו גבר והרגו את כלבו בבעיטות

שני תושבי בת ים, בני 38 ו-28, חשודים שתקפו אדם, גרמו לו חבלות והרגו את כלבו בבעיטות. מעצרם הוארך עד מחר • המשטרה מחפשת אחר חשוד שלישי
דניאל אלעזר
01 בנובמבר 2020
15:46

הוארך היום (ראשון) עד מחר מעצרם של שני תושבי בת ים החשודים שתקפו אדם, גרמו לו חבלות והרגו את כלבו בבעיטות ביום חמישי שעבר ברחוב הרצל בעיר. בסוף השבוע נעצרו השניים, בני 38 ו-29. המשטרה מחפשת אחר חשוד שלישי.

בין החשודים למתלונן אין היכרות מוקדמת. על פי החשד שלושה חשודים תקפו באגרופים ובעיטות עובר אורח שעבר במקום וטייל עם כלבו. המתלונן טען כי הכול החל לאחר שביקש מהחשודים שיתנו לו לעבור ובתגובה אחד מהם החל לתקוף אותו. לדבריו, הכלב התעופף על אחת המכוניות. בהמשך בעטו גם בכלב והתקיפות הובילו למותו. בהארכת מעצרו של אחד החשודים, אנדרי נצ׳פורנקו, תושב בת ים, נעדר עבר פלילי, וצויין כי השתתף בקטטה לאחר שהמתלונן לא דיבר לאחד מחבריו.

בשיחה עם כאן חדשות סיפר הבעלים של הכלב, איליה, כי "הייתה חבורה של שלושה שיכורים שחסמו את המדרכה, בצד שני חנה רכב שחסם מדרכה והייתה תנועה ערה של מכוניות כך שזו הייתה הדרך היחידה, אי אפשר היה לעבור. באתי אליהם הערתי להם שהם שותים, חוסמים את המעבר ושימצאו מקום אחר לשתות.

שניים מהחברה התנצלו ועמדו בצד, ושכבר עברתי אותם והתרחקתי, אז אחד מהחבר'ה רץ אליי והביא לי בוקס בפרצוף. הכלב בן 13. קראו לו גוצ'י. זה בן משפחה".