גן ילדים
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

הוארך מעצרה של הגננת החשודה בהתעללות בפעוטות בגן ברמת גן

בית המשפט האריך את מעצר החשודה בארבעה ימים • נציג המשטרה בדיון: "דחפה והפילה פעוטות כאילו היו מטרד. היא פעלה למחוק סרטונים"
דניאל אלעזר
02 בנובמבר 2020
11:18

החשד להתעללות בגן הילדים ברמת גן: בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (שני) בארבעה ימים את מעצרה של הגננת החשודה בהתעללות בפעוטות ובשיבוש הליכי משפט. נציג המשטרה בדיון: "דחפה והפילה פעוטות כאילו היו מטרד, מהאירועים הקשים שהכרנו".

נציג המשטרה הוסיף כי ״מדובר בחשודה שתקפה קטינים שהיו תחת אחריותה מספר רב של פעמים. רוב האירועים מתועדים ויזואלית. החשודה כבר ביצעה שיבוש בכך שלקחה את המצלמות הישנות וביקשה מבעל מקצוע למחוק את הסרטונים. אך יש תיעוד של החשודה מבצעת את המיוחס לה. היא נחקרה וקושרת את עצמה לכל מה שתואר, תקיפת חסרת ישע ושיבוש. מעבר לזה נגבו עדויות נוספות שמחזקות את החשד, כרגע מדובר על ארבעה אירועים. להערכתנו יש הרבה יותר".

עוד אמר נציג המשטרה כי "עולה מהסרטונים כי החשודה דוחפת, מפילה ומסירה מדרכה את הפעוטות כאילו היו מטרד, ובהמשך לכך אף לא בודקת מה עלה בגורל אותה הדחיפה והאם אותם עוללים נפגעו כתוצאה מכך".

סניגורה של החשודה, עורך הדין ישר יעקבי אמר בדיון: "היא פעם ראשונה במעצר, נמצאת בטראומה קשה". השופטת נעתרה לבקשתו לאסור את פרסום שמה בשלב הזה. הבקשה תיבחן מחדש בדיון הבא בעניינה ביום חמישי.


הבוקר נחשפה עדות נוספת מצביעה על מעשה אלימות לכאורה נוסף שהתרחש בגן בזמן האחרון. אישה שנכדה למד בגן כתבה: ״היא עשתה עלינו רושם של סבתא אוהבת וחמה עד שגילינו את הסיוט של חיינו. הילד שעטפנו אותו בחום ואהבה נקשר לכיסא ברגליים ובידיים למשך 6 שעות עם בקבוק קשור לפיו, כשבכה כיסתה את פניו בשמיכה. אני מאחלת ל** הגננת המפלצת הזאת שלא תראה אור יום בחייה. לא האמנו בחיים - רשמנו אותו לגן הזה לאחר שבדקנו גנים נוספים״.

אתמול נעצרה הגננת, בת 63 מרמת גן, בחשד שהיכתה ילדים בפעוטון בעיר, לאחר שתלונות נגדה התקבלו בסוף השבוע האחרון.