מיכל סלה
-

בן זוגה לשעבר של סלה בביהמ"ש: "שאלתי אותה - איך מישהו מאיים עלייך?"

בן הזוג תיאר בעדותו כיצד ניסה לחדש את הקשר עם סלה וחש שהיא מצויה בסכנה. עוד סיפר: קיבלתי שיחה שבה אמרו לי "תעזוב אותה, אני יודע איפה אתה גר'" • הדיון במשפטו של אלירן מלול הנאשם ברצח נמשך; תמונתו עלתה על שלטי פרסום כחלק מפרוייקט מחאה
ורד פלמן
16 בנובמבר 2020
10:12
עודכן ב 11:08

בית המשפט המחוזי בירושלים מקיים הבוקר (שני) את דיון ההוכחות השלישי במשפטו של אלירן מלול, הנאשם ברצח אשתו מיכל סלה. בן זוגה לשעבר של הנרצחת, ארז פוסקלינסקי, סיפר בעדותו בבית המשפט כיצד ניסה לחדש עימה את הקשר וחש שהיא מצויה בסכנה. "היא כתבה לי שהיא התחילה לצאת עם מישהו ושאם היא תיפגש איתי הוא איים שיעזוב אותה", סיפר בדיון. "זה היה לי ממש מוזר, מיכל שאני מכיר היא עצמאית ושמחה". 

בהמשך, כשניסה ליצור עימה קשר שוב, סיפר: "אמרתי לה 'את מיכל? איך מישהו מאיים עליך?' היא אמרה לי 'אני רוצה לכבד אותו, המצב לא טוב'". באותו הערב לאחר השיחה סיפר בן הזוג לשעבר שקיבל שלוש שיחות ממספר לא מזוהה. "אמרו לי 'תעזוב  את מיכל, אני כלב נובח ונושך, תתרחק ממיכלי שלי, אני יודע איפה אתה גר". 

רגע לפני פתיחת הדיון: תמונתו של הנאשם ברצח הופיעה בשליט פרסום 

רגע לפני פתיחת הדיון פורסמה תמונתו של אלירן מלול על שלטי פרסום באוטובוסים רבים ברחבי הארץ כחלק מקמפיין "FaceIt", המציג את תמונתם של גברים אלימים שפגעו בנשותיהם. במסגרת הקמפיין עלו לפני כמה שבועות על שלטי פרסום גם תמונותיו של אביעד משה, הנאשם בניסיון בתקיפה ובניסיון לרצוח את  אשתו, שירה איסקוב.

 צילום: GO MEDIA

זהו הקמפיין השלישי של "FaceIt", יוזמה פרטית שהעלו שתי נשים - מיכל לוברבום ויעל ורד. הפרויקט מומן בתרומות שגויסו במימון המונים, כשחברות שילוט נרתמו למימושו. לוברבום אמרה שתמונתו של מלול תתנוסס על גבי האוטובוסים במשך כעשרה ימים. "הקמפיין מגיע בתזמון מושלם עם המשפט, שמגיע השבוע לשלב הקריטי של העדויות בבית המשפט המחוזי בירושלים, ולקראת יום האלימות נגד נשים", הסבירה.

לפני כ-20 יום  העידו אימה ואחיותיה של מיכל סלה בדלתיים סגורות, בתחילת שלב ההוכחות במשפטו של מלול. הנאשם כופר באשמת הרצח וטען: "היא דקרה אותי כמה פעמים". עורכי דינו של מלול טענו: "הוא שתה לשוכרה באותו הלילה ולא זוכר לפרטים את מה שאירע, פרט לכך שבאותו הערב במהלך ויכוח בין השניים הוא נדקר כמה דקירות על ידי סלה בצד ימין של גופו".