גל גדות בכרזת הסרט "וונדר וומן 1984"
צילום: Warner Bros

הקץ לדחיות? וונדר-וומן 1984 בדרך ל-HBO Max

סרט ההמשך לשובר הקופות המצליח מ-2017 יעלה בשירות הסטרימינג ב-25 בדצמבר. הסרט מתוכנן לצאת לאקרנים באותו מועד גם בבתי הקולנוע. גדות: "חיכינו זמן רב לרגע הזה, מקווה שהסרט יביא שמחה ותקווה ללבכם"
דורית אסרף מזרחי
19 בנובמבר 2020
08:19

"וונדר וומן 1984", סרט ההמשך לסרט הפופולרי "וונדר וומן" משנת 2017, יגיע לשירות הסטרימינג HBO Max, כך הודיעו הלילה (חמישי) אולפני האחים וורנר. הסרט בו מככבת השחקנית הישראלית גל גדות מתוכנן לצאת בו-זמנית הן בבתי הקולנוע ברחבי העולם והן בשירות הסטרימינג ב-25 בדצמבר.

בפוסט שפרסמה לפנות בוקר בחשבון האינסטגרם שלה, כתבה גל גדות "הגיע הזמן, כולנו חיכינו זמן רב לרגע הזה". גדות הוסיפה כי "מעולם לא חשבנו שנצטרך לדחות את שחרור הסרט זמן רב כל כך, אבל נגיף קורונה טלטל את כל עולמנו". עוד כתבה השחקנית כי "כולי תקווה שהוא יביא שמחה, תקווה ואהבה ללבכם".

סרט ההמשך המדובר תוכנן לצאת תחילה לאקרנים ב-1 בנובמבר 2019, אולם אז נדחה ל-5 ביוני 2020. בעקבות התפשטות נגיף קורונה, נדחה הסרט שוב ל-2 באוקטובר 2020 ולאחרונה תאריך הפצתו נדחה בפעם השלישית ל-25 בדצמבר 2020.

שירות הסטרימינג HBO Max שהושק בחודש מאי האחרון על ידי חברת "וורנר מדיה", אינו זמין בישראל. על פי הודעת אולפני הסרטים, הסרט יהיה זמין למשך חודש בשירות ללא עלות מלבד דמי המנוי החודשיים.

לאחרונה עלתה גדות לכותרות כשדורגה שלישית ברשימת השחקניות המרוויחות בעולם במגזין הכלכלי "פורבס". על פי הפרסום במגזין, הרוויחה גדות בשנה החולפת לא פחות מ-31.5 מיליון דולר. במקביל, פורסם לאחרונה כי גדות נבחרה לגלם את דמותה של קליאופטרה בסרט חדש. מלבד תגובות אוהדות וחיוביות, ההכרזה על הליהוק גררה גם זעם רב במצרים על הבחירה בשחקנית ישראלית, לבנה ויהודיה לתפקיד.