ההורים החשודים

סעיף החשד נגד ההורים מאזור אשקלון שתינוקם מת הוחמר לרצח

ההורים הסכימו לנתיחת גופתו של תינוקם בן הארבעה חודשים. הדיון בהארכת המעצר יתקיים אחר הצוהריים • סניגורם: "הם מבקשים בעצמם את הנתיחה כדי לדעת מה קרה לתינוק. האבא אומר שמעולם לא היכה אותו. ניתן למומחים לעשות את עבודתם"
אסף פוזיילוב
19 בנובמבר 2020
12:40

החשד להתעללות בדרום: סעיף החשד נגד ההורים מאזור אשקלון, שתינוקם בן הארבעה חודשים מת שלשום, הוחמר היום (חמישי) לרצח. ההורים הסכימו לנתיחת גופתו של התינוק במכון לרפואה משפטית. מעצרם הוארך לפני זמן קצר בכמה שעות כדי שמשטרה תבצע עוד פעולות חקירה. הדיון בהארכת המעצר יתקיים אחר הצוהריים בבית משפט השלום באשקלון.

סניגורם של ההורים, עורכי הדין אסתר בר ציון ושרון וקנין, מסרו כי "הם מבקשים בעצמם את הנתיחה כדי לדעת מה קרה לתינוק. האבא אומר שמעולם לא היכה אותו, ולא שבר חלקים בגופו". עוד הוסיפו הסנגורים כי "מדובר בזוג צעיר, באב צעיר ואוהב. ניתן למומחים לעשות את עבודתם".

ביום שני קבעו הרופאים בבית החולים ברזילי באשקלון מוות מוחי של התינוק ויום לאחר מכן הוא נפטר. הוריו של התינוק סירבו לנתקו מהמכשירים לאחר ההכרזה על המוות המוחי. בעקבות מותו סעיפי החשדות נגד ההורים הוחמרו תחילה מהתעללות להמתה.