נהג משאית תוקף

"סעי, הוא יהרוג אותנו": נהג משאית חסם את הכביש ויצא עם פטיש למכונית שנסעה אחריו

נוסעות מכונית בכביש הערבה צילמו את נהג המשאית שלפניהן כשהוא עוצר באמצע הכביש, יורד מהמשאית עם פטיש וצועד לעברן. הנהג עוכב לחקירה ושוחרר בתנאי הרחקה מאילת | תיעוד
אסף פוזיילוב
30 בנובמבר 2020
11:52

נהג משאית עוכב לחקירה לאחר שאיים על ארבע נוסעות מכונית שנסעו אחריו בכביש הערבה לכיוון אילת. הארבע תיעדו את הנהג כשהוא מאט את משאיתו, עוצר באמצע הכביש, יורד מהמשאית עם פטיש בידו וצועד לעברן.

צפו בתיעוד:


נהגת המכונית הצליחה לעקוף את הנהג וברחה מן המקום. המקרה אירע בשבוע שעבר. אחת הנוסעות סיפרה: "ברגע שהמשאית עצרה הבנתי שהולך לקרות משהו. הוא יצא עם פטיש, קפאנו. בסוף הנהגת נסעה במהירות, היינו עם המשטרה על הקו. לא התאוששנו מזה כמה ימים, כל הימים באילת הסתובבנו כשאנחנו מסתכלות אחורה מהפחד. בכניסה לאילת הראינו את הסרטון במחסום. הוא היה מאחורינו, מצאו אצלו את הפטיש ועצרו אותו".

הנהגת הוסיפה וסיפרה: "כשהיס"מ הוציאו את הכלי מהמשאית - זה לא היה נראה כמו פטיש, זה כמו גרזן ענק, גם הראש שלו גדול וגם הידית. אחרי שנעצר הלכנו להגיש תלונה, כשהתקשרתי לבדוק מה מצב התלונה אמרו לי ששוחרר בערבות עם צו הרחקה מאילת ויגישו נגדו כתב אישום".

מהמשטרה נמסר בתגובה: בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה לפני כשבוע אודות נהג משאית שירד מהמשאית ואיים על נוסעות ברכב שלפניו, הוא עוכב לחקירה, בסיומה שוחרר בתנאי הרחקה מאילת, החקירה נמשכת.

תגיות:
אילת