גנץ ונתניהו
צילום: מרים אלסטר ותומר נויברג, פלאש 90

נתניהו קיים טקס לציון ההכרה האמריקנית בירושלים - גנץ לא עודכן

ראש הממשלה קיים טקס מיוחד עם השגריר האמריקני לפני ישיבת הממשלה ושר הביטחון הופתע כשהיה צריך לדבר בנושא • בסביבת נתניהו אומרים שהנושא עודכן בסדר היום של הממשלה ביום שישי וכי גנץ הוא ה שלא נערך כראוי
מיכאל שמש
06 בדצמבר 2020
16:13

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים היום (ראשון) לפני ישיבת הממשלה טקס מיוחד עם השגריר האמריקני לציון שלוש שנים להכרה האמריקנית בירושלים כבירת ישראל - שר הביטחון וראש הממשלה החליפי בני גנץ לא עודכן והופתע כשהיה צריך לדבר בנושא.


בסביבת נתניהו אמרו שהנושא עודכן בסדר היום של הממשלה ביום שישי וכי גנץ הוא זה שלא נערך כראוי.  בטקס אמר גנץ כי "אני רוצה לברך את הנשיא טראמפ על ההכרה שלו בירושלים כבירת ישראל. אני שמח שהוא הצטרף למלך דוד שהכיר בירושלים כבירת ישראל, היא לנצח תישאר בירתנו ואנחנו שמחים מאוד על הגיבוי הזה וכמובן מסתכלים קדימה ומצפים לעבוד עם הממשל החדש"

גנץ הוסיף כי "זו הזדמנות טובה להודות גם לשגריר דיוויד פרידמן על העשייה המאוד חשובה שלו בכל אחד מהתחומים האלה, אני חושב שהוא עשה עבודה נהדרת כשגריר ואני רוצה להודות לו על כך". בנושא המשבר הפוליטי אמר גנץ בישיבת הממשלה כי "זה עוד שבוע בלי תקציב מדינה, צר לי שכך הם פני הדברים אבל בגלל שאנחנו מתקרבים לחג החנוכה אולי בכל זאת יקרה איזשהו נס".