סקוט ניומן החשוד ברצח בת זוגו לטרישייה שולמית בת י

הנרצחת בירוחם: לטרישיה פוינטר; בן הזוג החשוד בחקירה: רצחתי מתוך קנאה

מעצרו של בן הזוג החשוד, סקוט ניומן, הוארך בשבעה ימים • ראש מועצת ירוחם: "האישה לא הייתה מוכרת למשטרה, היא עברה למועצה לפני כשנה מקהילת העבריים בדימונה"
אסף פוזיילוב
04 בינואר 2021
07:32
עודכן ב 13:03

חשד לרצח בירוחם: הוארך בשבוע מעצרו של סקוט ניומן, החשוד שרצח את בת זוגו לטרישיה פוינטר. בדיון שנערך היום (שני) בבית משפט השלום בבאר שבע אמר סנגורו של ניומן כי מרשו אינו מתקשר בבהירות וכי אי אפשר לשוחח איתו. מוקדם יותר שחזר החשוד שחזר את הרצח, ובחקירתו אמר כי ביצע את הרצח מתוך דחף של קנאה. לדבריו, הושפע מהיותו מובטל ומהריבים התכופים עם בת זוגו.

לטרישיה פוינטר, שלפי החשד נרצחה בידי בן זוגה בירוחם

פוינטר, בשמה העברי שולמית בת ישראל, בת 53, נרצחה הבוקר בביתה. בן זוגה התקשר למשטרה ואמר שפגע בה. שוטרים וצוותי מד"א שהגיעו למקום מצאו את האישה כשהיא מחוסרת הכרה. הם ביצעו בה פעולות החייאה ובסופן קבעו את מותה.

פרמדיק מגן דוד אדום יגאל אסייג סיפר: "כשהגענו למקום, השוטרים הובילו אותנו לדירה, ראינו אשה כבת 53 מחוסרת הכרה, ביצענו בדיקות רפואיות , היא הייתה ללא נשימה וללא דופק, התחלנו בפעולות החייאה ולאחר נסיונות החייאה נאלצנו לקבוע את מותה".

ראש מועצת ירוחם טל אוחנה סיפרה לכאן חדשות כי האישה לא הייתה מוכרת למשטרה. "היא עברה למועצה לפני כשנה מקהילת העבריים בדימונה", אמרה אוחנה.

יו"ר נעמת, חגית פאר, מסרה בתגובה: ״הבחירות מעניינות את הממשלה והכנסת הרבה יותר מחייהן של מאות אלפי נשים שחיות במעגל האלימות בישראל. הפוליטיקאים שלנו, מכל המפלגות, יוציאו מיליארדים על מערכת בחירות נוספת אך את התכנית למאבק באלימות במשפחה שהממשלה עצמה אישרה הם לא מצליחים לתקצב מאז שנת 2017.

שנה חדשה החלה אך גל הטרור נגד נשים נמשך ולא עצר לכבודה- אני קוראת לכל אישה במצוקה וגם לכל מכר, שכן או קרוב משפחה שחושד שאישה בקרבתו נתונה לטרור - לא להסס ולפנות לגורמים המקצועיים. זו באמת הצלת נפשות״.