מוזיאון החייזרים ברוזוולט
Roswell International UFO Museum

הסעיפים הסודיים בהסכם הסיוע האמריקני נחשפים: יוצאים לחפש חייזרים

הסעיפים נמצאים בדוח, שחושף פרטים נוספים על צוות של ממשלת ארה"ב, החוקר תופעות אוויריות בלתי מזוהות (UAP)
גיא בריצמן
05 בינואר 2021
16:12

בשבוע שעבר נחתמה הצעת חוק הסיוע לקורונה על ידי נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, במסגרתו התחייב הממשל ל-2.3 טריליון דולר - חבילת סיוע למגפת הקורונה. בין 5,600 העמודים של הצעת החוק נקברו כמה חוקים, שלא קשורים לקורונה. אחד מהם מחייב את שירותי הביון האמריקניים להגיש דוח לא מסווג על עצמים בלתי מזוהים לוועדת המודיעין של הסנאט תוך 180 יום.

מה יהיה בדוח?

"על הדוח לכלול ניתוח מפורט של נתוני תופעות אוויריות לא מזוהות ודיווח מודיעיני שנאסף או מוחזק על ידי כמעט כל סוכנויות הביון במדינה", נכתב בסעיף המדובר. נציין כי ההנחייה להכין את הדוח לא נכללה בנוסח החקיקה המקורי, אלא כ"הערת ועדה", שצורפה לחוק ההרשאה המודיעיני השנתי.

 

הדו"ח חייב לכלול גם: "זיהוי של אירועים או דפוסים המעידים על יריב פוטנציאלי שעשוי להשיג יכולות חלל פורצות דרך העלולות לסכן כוחות אסטרטגיים או קונבנציונליים של ארצות הברית"

מודל של עב"ם במוזיאון החייזרים ברוזוול, ניו מקסיקו, בדמותו של העב"ם "בתקרית רוזוולט, 1947" AP

המקור של הבקשה "המיוחדת" של ועדת המודיעין של הסנאט בראשותו של הסנאטור מרקו רוביו, נובעת, ככל הנראה, מדיווח של משרד ההגנה האמריקני שפורסם בחודש אפריל השנה. בדיווח מראים שלושה סרטוני חיל הים בהם עצמים בלתי מזוהים כפי שנתפסו ברדאר של חיילי חיל הים.