קניה ווסט וקים קרדישאן
צילום: אי-פי

דיווח: קים קרדשיאן וקניה ווסט פתחו בהליכי גירושין

לפי דיווח באתר "פייג' סיקס", קרדשיאן שכרה את שירותיה של עורכת דין ובני הזוג מנהלים משא ומתן על הסדר • "הם שומרים על פרופיל נמוך - אבל הם סיימו", סיפר לאתר מקורב לשניים
אלון פרוכטר
06 בינואר 2021
04:13

כוכבת הריאליטי ואשת העסקים קים קרדשיאן ובעלה הזמר קניה ווסט פתחו בהליכי גירושין. כך דיווח הלילה (שלישי) אתר הרכילות האמריקני "פייג' סיקס", הנשען על כמה מקורות הקרובים לבני הזוג. לדברי אחד המקורות, קרדשיאן שכרה את שירותיה של עורכת הדין לורה וואסר, שייצגה את קרדשיאן בגירושיה מבעלה השני, שחקן הכדורסל כריס האמפריז. "הם שומרים על פרופיל נמוך - אבל הם סיימו", אמר אחד המקורות, שהוסיף כי בני הזוג מנהלים משא ומתן על הסדר.

על פי גורם אחר, בני הזוג העבירו את תקופת החגים בנפרד, כשווסט שהה בתקופה האחרונה בחווה שרכש בוויומינג. גורם נוסף הוסיף כי לווסט נמאס מאורח החיים הראוותני של קרדשיאן ובני משפחתה וכי אינו מעוניין עוד בקשר איתם.

בחודש יולי האחרון הכריז ווסט על ריצה לנשיאות ארצות הברית. סמוך להכרזה פרסם ווסט סדרת ציוצים על משפחתו, בה חשף כי בני הזוג שקלו לבצע הפלה כשגילו על ההיריון הראשון שלהם. בתגובה לציוצים - שנמחקו מאז, ביקשה קרדשיאן להפגין חמלה כלפיו והודתה לכל הדואגים לשלומו.

מערכת היחסים בין השניים החלה בשנת 2012. השניים נישאו כעבור שנתיים בחתונה שערכו באיטליה. לזוג ארבעה ילדים: נורת' בת 7, סיינט בן 5, שיקגו בת 3 וסאלם בן שנה ושבעה חודשים. בקיץ האחרון העריך מגזין הכלכלה האמריקני את הונו של ווסט בכ-1.3 מיליארד דולרים. על פי המגזין, הונה של קים קרדשיאן מוערך בכ-900 מיליון דולרים.