השיר שלנו לאירוויזיון

בוחרים את השיר שלנו לאירוויזיון ביישומון כאן!

ב-25/01 יוכרז השיר שתבצע עדן אלנה על במת האירוויזיון ברוטרדם, ואתם תקבעו את השיר שייצג את ישראל דרך היישומון של כאן. איך תוכלו להצביע ולהשפיע? כל הפרטים כאן >>
מערכת כאן
19 בינואר 2021
07:41

הורידו עכשיו את יישומון כאן והצביעו לשיר האהוב עליכם >>

אחרי שיצאנו לדרך עם מאות הצעות בקול קורא, המשכנו עם תשעה שירים שהיו מועמדים לבחירתכם, הגענו לרגע ההכרעה שבו הכוח בידיים שלכם להצביע ולהשפיע על זהות השיר שתבצע הנציגה שלנו עדן אלנה באירוויזיון 2021 - רק ביישומון של כאן!

איזה שיר תבצע עדן אלנה ברוטרדם? אתם תקבעו!

השירים המועמדים להצבעה הם:

לה לה לאב | La La Love

חופשייה | Set Me Free

או לה לה | Ue La La

ההצבעה תצא לדרך החל מיום שלישי, 19 בינואר, עם תום משדר פתיחת ההצבעה שיועבר החל מהשעה 14:05 בכאן גימל ובדף הפייסבוק של כאן, לרגל חשיפת הקליפים הרשמיים לתחרות, בהשתתפות עדן אלנה ובהגשת לוסי איוב ומיכל אסולין. הקליפים המלאים יהיו זמינים לצפייה באתר כאן וכן ביישומון עם פתיחת ההצבעה הרשמית.

השיר הזוכה יוכרז במשדר מיוחד שיועבר ביום שני, 25.01 החל מ-21:15 בכאן 11 ובדיגיטל.

שימו לב: ניתן להצביע פעמיים מכל מכשיר: פעם אחת החל מפתיחת ההצבעה ועד יום שני, 25.01 בשעה 21:00, ופעם נוספת בהצבעה במשדר ההכרזה.

איך מצביעים?

1.הורידו עכשיו את היישומון של כאן והתקינו אותו במכשירכם. לחיצה על הקישור ממכשיר הטלפון יעביר אתכם ישירות לקישור להורדת היישומון.

2.היכנסו לממשק ההצבעה של השיר שלנו לאירוויזיון. הכניסה זמינה במספר דרכים:

א.בראש העמוד הראשי של היישומון.

ב. בשער הייעודי בעמוד הראשי של היישומון.

ג. או בכפתור מיוחד בסרגל הניווט התחתון.

3. בכניסתכם לעמוד - תוכלו לצפות בכל שלושת הקליפים לשירים המועמדים להצבעה, ולאחר מכן להיכנס לממשק בהקשה על הכפתור "לחצו כאן והצביעו עכשיו >>".

4.הקישו על הכפתור "אני רוצה להצביע!" כדי להתחיל את תהליך ההצבעה.

5. מכאן תועברו לבחירת השיר שלדעתכם צריך לייצג את ישראל בתחרות האירוויזיון 2021. זכרו:  ניתן להצביע פעמיים בלבד מכל מכשיר: פעם אחת החל מפתיחת ההצבעה ועד יום שני,25,01, בשעה 21:00 ופעם נוספת בהצבעה במשדר ההכרזה.

בחרו את השיר המועדף עליכם והמתינו להודעת האישור.

6.זהו! ההצבעה שלכם התקבלה. כל מה שנותר הוא להמתין למשדר ההכרזה החגיגי ביום שני 25/01 בכאן 11 ובכאן דיגיטל, בהנחייתה של לוסי איוב ובכיכובה של הנציגה שלנו - עדן אלנה. עם כל השירים המועמדים לבחירה, חשיפת היוצרים ורגע האמת - ההכרזה על השיר של ישראל לאירוויזיון 2021.

הורידו עכשיו את יישומון כאן והצביעו לשיר האהוב עליכם >>