סמסונג משיקה את מכשירי גלקסי החדשים
צילום: יח"צ גלקסי

חדות בצילום וסוללה חזקה: סמסונג משיקה את סדרת גלקסי S21

ענקית הטכנולוגיה הציגה באירוע וירטואלי שלושה סמארטפונים חדשים. המרשים מביניהם - דגם האולטרה, עם זום ענק ואיכות צילום משופרת. במקביל משיקה סמסונג גם את האוזניות האל-חוטיות שלה, גלקסי באדס פרו, עם מנגנון חכם לביטול רעש
דנה ירקצי
14 בינואר 2021
18:07

סמסונג השיקה היום (חמישי) שלושה סמארטפונים חדשים: גלקסי S21, גלקסי S21 פלוס וגלקסי S21 אולטרה. באירוע וירטואלי שערכה ענקית הסלולר השיקה גם את האוזניות האל-חוטיות שלה, גלקסי באדס פרו, עם מנגנון לביטול רעש פעיל חכם.

גלקסי S21 אולטרה הוא הדגם הגדול ביותר בסדרה החדשה, עם צג AMOLED 2X דינאמי בגודל 6.8 אינץ'.2. המכשיר כולל קצב ריענון מהיר של 120 הרץ לשימוש קל ונוח ותצוגת Quad HD+. בסמסונג מבטיחים כי מדובר באיכות התמונה הטובה ביותר, עם ניצול הספק יעיל להארכת חיי הסוללה.

בהשוואה לדגם Galaxy S20, דגם S21 אולטרה מציע תמונה בהירה ביותר מ-25% - התמונה הטובה ביותר בסמארטפון מסדרת ה- Galaxy. עם יחס ניגודיות משופר ב-50%, המכשיר מספק תמונות חדות וברורות מאוד, גם בשמש ישירה.

מכשיר הגלקסי S21 הרגיל תוכנן להתאים למי שמעוניין בעיצוב קל משקל וצג קומפקטי בגודל 6.2 אינץ'. מכשיר Galaxy S21 פלוס, השלישי בסדרה, תומך בצג מורחב בגודל 6.7 אינץ' וסוללה גדולה יותר, ומתאים באופן מושלם לגיימרים ולחובבי צפיית בינג'.

חוויית צילום: 3 עדשות ובינה מלאכותית מתקדמת

כיאה לשנת 2021, אי אפשר לדלג על איכות המצלמה. המצלמה של מכשירי Galaxy S21 ו-S21 פלוס היא בעלת שלוש עדשות ומופעלת על ידי בינה מלאכותית מתקדמת, מצוידת בטכנולוגיית pro-grade לטובת מיקוד ויצירתיות. עוד נמסר מסמסונג כי מערכת המצלמה מתאימה את עצמה באופן אינטואיטיבי לסצנת הצילום.

תגיות:
סלולר