גל גדות
צילום: גטי אימג'ס

מותחן הריגול החדש של גל גדות בדרך לנטפליקס

Heart Of Stone הוא סרטה השני של גדות שצפוי לעלות בענקית הסטרימינג • מדובר במותחן נשי בהשראת סרטי "משימה בלתי אפשרית" ו"ג'יימס בונד" • חברת ההפקות של גדות ובעלה ירון ורסנו שותפה להפקת הסרט
שני נחשוני
16 בינואר 2021
08:19

ענקית הסטרימינג נטפליקס רכשה את זכויות הפצת סרטה הבא של גל גדות, כך פורסם אמש (שישי) באתר האמריקני "דדליין". על פי הפרסום, את מותחן הריגול Heart Of Stone שבו תגלם גדות את התפקיד הראשי, יביים הבמאי הבריטי טום הרפר. חברת ההפקות של גדות ובעלה ירון ורסנו "פיילוט ווייב" תהיה שותפה להפקה.

בחודש שעבר פרסם האתר לראשונה על ליהוקה של גדות לסרט. על פי הדיווח מדובר במותחן ריגול נשי בהשראת סדרות הסרטים "ג'יימס בונד" ו"משימה בלתי אפשרית". עוד דווח אז כי גדות צפויה להכניס לכיסה סכום בן שמונה ספרות על תפקידה. על התסריט לסרט זה חתומים אליסון שרודר שהייתה מועמדת לאוסקר על כתיבת "מאחורי המספרים" וגרג גרוקה.

מדובר בפרוייקט השני של גדות שצפוי להגיע לענקית הסטרימינג. בנובמבר האחרון הושלמו צילומי סרט הפעולה Red Notice בכיכובה של גדות והשחקנים דוויין ג'ונסון וראיין ריינולדס. צילומיו החלו בינואר שעבר אך נעצרו באמצע מארס בעקבות התפרצות מגפת קורונה. ההפקה שבה לפעילות באמצע ספטמבר באטלנטה. סרט זה צפוי לצאת בשנה הקרובה.

בחג המולד האחרון יצא ברשת הסטרימינג "HBO max" הסרט "וונדר-וומן 1984". בסוף השבוע הראשון לצאתו הרוויח הסרט 85 מיליון דולר וזכה לתואר ההשקה הגדולה ביותר של סרט מפרוץ המגפה. צאתו של סרט אחר בכיבובה של גדות "רצח על הנילוס" שהיה מתוכנן לחודש שעבר, נדחה לספטמבר 2021.