בעלה של היולדת שנבקה בקורונה

"תעשו משהו טוב - כדי שהילד יכיר את אמא שלו": מצב היולדת שנדבקה בקורונה ממשיך להיות קשה

בעלה של היולדת סיפר: "התחושות לא פשוטות, ושעות לא קלות עוברות עלינו". הילוד מונשם ומטופל במחלקת פגים בשניידר
עופר חלפון
17 בינואר 2021
16:08

בבית החולים בילינסון ממשיכה להיות מאושפזת במצב קשה מאוד ומונשמת היולדת שחלתה בקורונה. האישה בת ה-33 אושפזה בשבוע ה-31 להריונה. הצוות הרפואי החליט ליילד את האישה והיא עברה ניתוח קיסרי שעבר בהצלחה. התינוק נולד פג במשקל 199 גרם, מצבו מוגדר יציב והוא מונשם.

בעלה של היולדת ואבי התינוק סיפר היום (ראשון) על מצבם של רעייתו ובנו: "התחושות לא פשוטות, ושעות לא קלות עוברות עלינו. יש לי בבית חמישה ילדים, ועוד בן חדש שנמצא פה בטיפול. אני מבקש מכם, מכל ששומע אותי - תעשו משהו טוב בשביל הבן שלי, שיכיר את אמא שלו ושתהיה לו אמא בבית. אני לא מאחל לאף אחד להיכנס למחלקה הזאת".

עוד סיפר האב: "ראינו בבית שהיא לא מסתדרת, ורציתי לתת לה טיפול מיטבי. רופא מבית החולים שערי צדק הגיע ואמר שאסור לשחק עם החיים שלה. החלטנו לבוא לבילינסון, וכשהגענו אשתי הייתה על בלון חמצן. הרופאים אמרו שהמצב לא טוב, מידרדר וצריך להרדים".

ארנון ויזניצר, מנהל בית חולים לנשים בילינסון, אמר: "היולדת הגיעה אלינו ביום חמישי ואיך שהגיעה היה ברור שהיא במצב קשה, ועמדה השאלה אם לסיים את ההריון או לא. בסופו של דבר היא עברה ניתוח קיסרי בהצלחה. הילוד מונשם ומטופל בשניידר".

תגיות:
קורונה