כריס פרום
צילום: אי-פי

כריס פרום: "מאמין שאני עדיין יכול לזכות בטור דה פראנס"

רוכב האופניים הבריטי בריאיון ראשון לתקשורת בארץ לאחר חתימתו בקבוצת הרכיבה הישראלית "ישראל סטארט אפ ניישן": "מרגיש שאני יכול לתת עוד הרבה ובהחלט מצפה לחזור למיטבי"
יואב בורוביץ'
18 בינואר 2021
19:20

רוכב האופניים האגדי, כריס פרום הבריטי, אומר היום (שני) כי הוא מאמין ביכולתו לשוב ולזכות במרוץ הטור דה פראנס ולחזור למיטבו. במסיבת עיתונאים שקיים לכלי התקשורת בישראל בפעם הראשונה מאז שחתם בקבוצת הרכיבה הישראלית "ישראל סטראט אפ ניישן", השיב פרום לשאלת כאן חדשות ואמר כי זכיה נוספת בטור דה פראנס היא בהחלט מטרה עבורו. "אני מרגיש שאני יכול לתת עוד הרבה ובהחלט מצפה לחזור למיטבי". פרום שזכה בטור דה פראנס ארבע פעמים, חתם על חוזה לשלוש השנים הקרובות תמורת שכר תקדימי בספורט הישראלי: 15 מיליון אירו.

פרום בן ה-3 נשאל אם החתימה שלו בקבוצה הישראלית גרמה לו לספוג ביקורת מארגונים אנטי ישראליים כמו ה-BDS או פעילים אחרים. הרוכב הבריטי השיב כי "נכתבו אמנם כמה דברים ברשתות החברתיות אבל חוץ מזה לא ספגתי ביקורת מארגונים כאלה או אחרים".

סילבן אדאמס, בעלי הקבוצה ומי שהחתים את פרום על חוזה העתק אמר כי "הדבר הזה שקול להחתמת ליאו מסי במכבי תל אביב. אנחנו בהחלט מקווים ומאמנים שכריס פרום יכול לזכות בטור דה פראנס חמישי כאשר הוא לבוש בכחול-לבן ויש לו מגן דוד על החזה".