חגית משה
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

חגית משה שנתמכה על ידי נתניהו צפויה לנצח בבחירות לראשות הבית היהודי

63 ימים לבחירות לכנסת ה-24, משה היא האישה היחידה שעומדת בראש מפלגה. יו"ר מפלגת הציונות הדתית סמוטריץ'‏ איחל לה בהצלחה: ""לציבור שלנו מגיעה אחדות" • מוקדם יותר הודיע שר העבודה והרווחה איציק שמולי כי הוא מסיר את מועמדותו ליו"ר מפלגת העבודה
מיכאל שמש
19 בינואר 2021
22:52
עודכן ב 23:09

63 ימים לבחירות: חגית משה ניצחה בבחירות לראשות הבית היהודי. כך הפכה הערב (שלישי) לאישה הראשונה שתעמוד בראש המפלגה, בתמיכת נתניהו. בשלב זה, משה היא גם האישה היחידה שעומדת בראש מפלגה בבחירות לכנסת ה-24.

יו"ר מפלגת הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ'‏ בירך את משה ואיחל לה בהצלחה. "לציבור שלנו מגיעה אחדות", אמר. "יותר מדי זמן עסקנו במפריד. הגיע זמן להחזיר את הביחד של בנות ובני הציונות הדתית". גם ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, איחל למשה בהצלחה: "מברך את סגניתי וממונה על תיק החינוך, שנבחרה הערב לעמוד בראשות מפלגת הבית היהודי". 

חגית פעלה ופועלת לטובת העיר ירושלים ותושביה, זכות גדולה לעיר שאלו נבחרי הציבור שלה, אני מאחל לה הצלחה גדולה בתפקידה החדש.

גם בגזרת השמאל-מרכז נרשמו מהלכים היום. מוקדם יותר הודיע שר העבודה והרווחה איציק שמולי כי הוא מסיר את מועמדותו ליו"ר מפלגת העבודה. בריאיון לשלי יחימוביץ' ויגאל גואטה בכאן רשת ב, התייחס למהלך יו"ר מפלגת הישראלים רון חולדאי: "אני קורא למי שייבחר במפלגת העבודה לחבור אליי".