כאן ברכב | יישומון הרכב של כאן

כאן ברכב | יישומון הרכב שלנו כבר כאן

שידורים חיים, הסכתים, תכניות מוקלטות וגם רדיו לילדים - כל תכני האודיו של תאגיד השידור הישראלי אתכם על הכביש ביישומון הרכב החדש שלנו! היכנסו עכשיו לפרטים
מערכת כאן
21 בינואר 2021
13:51

להורדת היישומון "כאן ברכב" (למכשירי אנדרואיד בלבד) >>

כשאתם נמצאים על הכביש, בדרך לעבודה או לטיול, ממתינים בפקק בלתי נגמר או נמצאים עם הילדים שמשתעממים במושב האחורי, טוב שתהיו בכביש עם התכנים הטובים והאיכותיים שינעימו את הזמן שלכם על ההגה. בדיוק בשביל זה פיתחנו והשקנו את כאן רכב - היישומון החדש שלנו לרכב.

יישומון האודיו החדש של תאגיד השידור הישראלי נוצר עבורכם לנסיעות ברכב (אבל לא רק...) ומציע ממגוון ההסכתים (פודקאסטים) של כאן ושידורים חיים של תחנות הרדיו האהובות, אליהם תוכלו להאזין בזמן הנסיעה.

היישומון מתעדכן באופן שוטף בפרקים חדשים של מבחר ההסכתים מוכרים האהובים, וגם בהסכתים החדשים של כאן.

איפה היישומון זמין?

היישומון זמין להורדה ישירה למכשיר שלכם דרך חנות ה- Google Play. חפשו "כאן ברכב" בשורת החיפוש והורידו ישירות למכשיר המוליטימדיה שלכם ברכב. במידה ואין ברשותכם מכשיר מוליטימדיה, הורידו את היישומון של כאן לטלפון הנייד ושדרו את התוכן באמצעות Bluetooth לרכב.

היישומון זמין  גם ברכבי היבואן כלמוביל (רכבי יונדאי, מיצובישי, מרצדס) וצ'מפיון (פלקסווגן, סקודה, סיאט, אאודי) - חפשו בחנות היישומונים של היבואן "כאן ברכב", והאזינו לרדיו ולהסכתים ביישומון המותאם במיוחד לרכב.

**היישומון זמין למכשירים תומכי מערכת אנדרואיד בלבד. 

כאן ברכב - יישומון הרכב של כאן

מה היישומון שלנו מציע?

האזנה לרדיו ולהסכתים באפליקציה המותאמת במיוחד לרכב

• עיצוב מותאם עם ניווט קל למסכי הרכב.
• נגן אודיו המותאם במיוחד לרכב - עצירת ניגון בהפעלת יישומוני ניווט או שיחה נכנסת לדיבורית.
• היישומון ימשיך לנגן את תחנת הרדיו בשידור חי או את ההסכת האחרון ששמעתם בהפעלה, כך שתוכלו להמשיך בדיוק מאותה הנקודה בה הפסקתם כשהחניתם (ניתן לשינוי בהגדרות).

מאזינים לחדשות ומוסיקה ברדיו
• כל תחנות הרדיו של כאן זמינות בשידור חי - התעדכנו בכל החדשות והאקטואליה בכאן רשת ב, או הצטרפו לשלל שידורינו בכאן גימל, כאן 88, כאן קול המוסיקה, כאן תרבותכאן מורשת וכאן REKA (רדיו בשפות).
• תחנת הרדיו הדיגיטלית כאן חינוכית עם שירי ילדים מכל הזמנים - להעביר את הנסיעה עם הילדים ועם כל השירים המוכרים והאהובים.

כאן ברכב - יישומון הרכב של כאן

מחפשים, מוצאים ומאזינים להסכתים האהובים

• כל ספריית הכותרים שלנו נמצאת כאן: חיות כיס, שיר אחד, המעבדה, היסטוריה לילדים, ההסכת שאין לומר את שמו ועוד רבים שמחכים לכם, שתאזינו ותתאהבו.
• בכל פעם שיעלה הסכת חדש או פרק חדש להסכת האהוב עליכם, מבחר הכותרים יתעדכן באופן אוטומטי. היישומון שלנו מעודכן עם מבחר תכנים מרתקים ומעניינים להאזנה.
• אפשרות המשך האזנה מהנקודה שבה הפסקתם להאזין לכל פרק.
• מעבר אוטומטי לפרק הבא, כדי שלא תצטרכו לחפש בזמן הנהיגה.
• אפשרות לסינון וחיפוש לפי ז'אנרים, על מנת להקל עליכם במציאה מהירה של ההסכתים המועדפים עליכם.
• שמירת הכותרים האחרונים שהאזנתם להם בגישה מהירה ונוחה (את מספר ההסכתים שנשמרים ניתן לשנות בהגדרות האפלקציה).

כאן ברכב - יישומון הרכב של כאן


** חשוב לנו להזכיר שגם כאשר אתם נהנים מיישומון הרכב שלנו, כאשר אתם נמצאים ברכב על הכביש, עליכם תמיד לנהוג בערנות מלאה תוך ציות מלא לחוקי התנועה. אין להשתמש ביישומון, לרבות בפונקציות של חיפוש חומרים, צפיה בחומרים וכיו"ב, תוך כדי נהיגה ברכב או בכל אופן אחר העלול לסכן אתכם, את הנוסעים לצדכם או נהגים אחרים בכבישים. 

אנחנו ממשיכים לעבוד במרץ על חידושים ופיתוחים ליישומון, עיקבו אחרי עמוד זה לכל העדכונים והחידושים שישדרגו לכם את חווית הנסיעה וההאזנה בכביש.

להורדת היישומון "כאן ברכב" (למכשירי אנדרואיד בלבד) >>