-
צילום: Pixabay

ג'יימס בונד וסינדרלה ייאלצו לחכות: הוליווד בהשהיה

אולפני הסרטים הגדולים מודיעים בזה-אחר-זה על דחייה נוספת ביציאתם למסכים של כמה מהסרטים המצופים של השנה
אלון פרוכטר
24 בינואר 2021
05:33
עודכן ב 07:16

בעוד אצלנו מדברים על מתווה ירוק לפתיחת בתי הקולנוע, נשאלת השאלה – מה יוצג בהם במקרה שאכן ייפתחו? בסוף השבוע הודיעו כמה מאולפני הסרטים הגדולים של הוליווד על דחייה נוספת ביציאתם למסכים של כמה מהסרטים המצופים של השנה.

אחד מהם, "לא זמן למות", נדחה כבר בפעם החמישית, וסוכן 007 יאלץ להמתין, שוב. בסוף השבוע הודיעו אולפני MGM על דחייה נוספת ביציאת הסרט מחודש אפריל לחודש אוקטובר. "לא זמן למות" הוא הסרט ה-25 בסדרת סרטי "ג'יימס בונד", שתוכנן לצאת כבר בנובמבר 2019.

אבל בונד הוא לא היחיד. גם אולפני דיסני הודיעו בסוף השבוע על דחיית הסרט המקדים לסדרת סרטי "קינגסמן". הסרט, בכיכובו של רייף פיינס, נדחה ממארס הקרוב לסוף אוגוסט. אולפני פרמאונט הודיעו אף הם על דחיית סרט האימה "מקום שקט 2" - המשך לסרט המצליח שביים ג'ון קרסינסקי ובכיכובה של אשתו אמילי בלאנט, מחודש מארס לחודש ספטמבר.

בנוסף, אולפני קולומביה הודיעו על דחיית המחזמר "סינדרלה", בהשתתפות הזמרת קמילה קביו וכוכבי ברודוויי בילי פורטר ואיידינה מנזל, מחודש פברואר לחודש יולי. על פי דיווחים באתרי הבידור, הפקת הענק שיציאתה במועד המתוכנן מוטלת בסימן שאלה היא "האלמנה השחורה", סרט גיבורי העל של אולפני מארוול שכבר נדחה בשנה לחודש מאי הקרוב.