הפסיכיאטר החשוד, השבוע

תלונה נוספת נגד הפסיכולוג מירושלים: "ניסה לשכנע אותי לשחזר אונס שעברתי - ואז נגע בי"

צעירה נוספת התלוננה היום במשטרה נגד הפסיכולוג מירושלים החשוד באונס. הצעירה סיפרה לכאן חדשות כי הגיעה אליו לטיפול בעקבות פגיעה מינית ממנה סבלה, וניסה לגרום לה לשחזר את הפגיעה יחד איתו, כולל מגע. היא סירבה, ולמרות זאת נגע בה
ורד פלמן
28 בינואר 2021
22:33

ההתפתחות בחשדות נגד הפסיכולוג: היום (חמישי) הגיעה למשטרה צעירה נוספת והתלוננה נגד הפסיכולוג. הצעירה טופלה אצל הפסיכולוג כמה שנים, בין היתר על רקע פגיעה מינית שחוותה בעבר. כך פורסם בחדשות הערב בכאן 11. 

הנפגעת שהתלוננה היום סיפרה לכאן חדשות על התקיפה שעברה: "במסגרת הטיפול בתקיפה המינית שעברתי, הוא הציע לי שנעשה שחזור – שהוא ישחק את התוקף וזה יכלול מגע ואני אמרתי שאני לא רוצה. הוא ניסה לשכנע אותי כמה וכמה פעמים לעשות את זה וכל פעם אמרתי שאני לא רוצה. כשבסוף עשינו שחזור בדמיון מודרך ולמרות שסיכמנו שלא יהיה מגע - הוא שם עלי יד כשהייתי בעיניים עצומות". 

אתמול דווח כי פסיכולוג קליני מוכר כבן 60, נעצר בירושלים בחשד שביצע עבירות מין במטופלת כבת 20. המשטרה בודקת חשד לכמה אירועים נוספים בחודשים האחרונים, ומחר היא צפויה לבקש מבית המשפט להאריך את מעצרו. הנפגעת העבירה למשטרה שתומך בטענותיה כי הפסיכולוג ביצע בה את העבירות, והיא הסכימה לערוך עימו עימות, שצפוי להתקיים בימים הקרובים.