הטרנד שמכניס זוגות לחובות: כמה עולה הופעה של עומר אדם בחתונה?

כמה עולה הופעה של עומר אדם בחתונה?

בעקבות הסרטון של הזמר בחתונה של מורן בן אסולין ששבר את הרשת בסוף השבוע, רונן פולק שוחח עם מפיק אירועי היוקרה שון בלאיש על הטרנד הלוהט של עולם החתונות שמכניס זוגות לחובות. אז כמה תשלמו על הופעה של עומר אדם ביום השמח ביותר בחייכם? התשובה שנתן בליאש בתכנית צבע הכסף בכאן רשת ב - כ-100 אלף שקלים, וזה כשהוא "זהיר בלשונו"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עומר אדם
צילום: צילום: דוד כהן, פלאש 90

כמה עולה הופעה של זמר בחתונה, כמה זמן היא נמשכת, ולמה זוגות מוכנים להיכנס לחובות כדי לממן הופעה בחתונה שלהם? בעקבות הסרטון של עומר אדם בחתונה של מורן בן אסולין ששבר את הרשת בסוף השבוע, רונן פולק שוחח עם מפיק אירועי היוקרה שון בלאיש על הטרנד הלוהט של עולם החתונות. אז כמה תשלמו על הופעה של 40 דקות של עומר אדם ביום השמח ביותר בחייכם? התשובה שנתן בליאש בתכנית צבע הכסף בכאן רשת בכ-100 אלף שקלים, וזה כשהוא "זהיר בלשונו".

"להביא אומן נע בין 60 אלף שקלים ומגיע ליותר מ-100 אלף", אמר בליאש וסיפר שהוא נתקל בזוגות רבים שלוקחים הלוואות ונכנסים לחובות כדי לממן הופעה של אומן באירוע שלהם. ולא רק בחתונות רואים את הטרנד תופס תאוצה - גם בבר מצוות ובת מצוות, סיפר בליאש, "מחפשים את האמנים הכי טובים ומבוקשים". עד כמה ההופעות האלה מבוקשות? לדברי בליאש "אין תאריכים - היומנים של האומנים הגדולים מלאים".

הפופולריים