כתב אישום נגד מקסים טל בגין רצח אשתו מריה

כתב אישום נגד מקסים טל בגין רצח אשתו מריה

טל דקר את אשתו עקב עימות שהיה ביניהם על רקע קשר שקיימה עם אדם אחר
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מקסים טל שחשוד ברצח אשתו מריה בדיון בביהמ"ש השלום בקריות, 14.11.19
צילום: צילום מסך

כתב אישום הוגש היום (שני) נגד מקסים טל בן ה-29 בגין רצח אשתו מריה לפני כחודש בקריית ביאליק. זאת בעקבות עימות שהיה בין בני הזוג על רקע קשר שקיימה עם אדם אחר. לפי כתב האישום הוא דקר אותה בצווארה כשהייתה במיטתה. בנוסף לכך הוא מואשם בניסיון להשמדת ראיות. 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/6NP7FeNOjzs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

מכתב האישום עולה שעל ידית הסכין נמצאו תביעות אצבע של הנאשם בלבד. כמו כן צוין כי גרסתו של טלאינה מתיישבת עם ראיות בזירה, ודרך התנהלותו באותו הבוקר אינה סבירה. בנוסף נכתב: "זמן קצר לאחר הדקירה התקשר הנאשם לאימו ולאחר מכן למוקד המשטרה, ובעוד המנוחה גוססת לנגד עיניו, ומבלי לעשות דבר על מנת לסייע לה ולנסות להצילה, דווח להם כי המנוחה התאבדה". 

כמו כן נכתב שבחודש אוגוסט חשד טל באשתו כי היא מקיימת קשר עם אדם אחר. בתקופה זו התעמתו השניים כמה פעמים על רקע החשד. כחודש לאחר מכן תקף אותה בפניה וגרם לה שבר באפה. מנגד היא הכתה אותו וגרמה לו שריטות בפלג גופו העליון, וחבלה בעין. בעקבות כך הוא נעצר ושוחרר כמה שלושה ימים בתנאים מגבילים, בהם הרחקה מקריית ביאליק למשך חודש.

במהלך תקופה זו, על אף תנאי השחרור שנקבעו על ידי בית המשפט, עמדו הנאשם והמנוחה בקשר טלפוני, והנאשם הגיע במספר הזדמנויות לדירה וחזר להתגורר בה. ב-11 באוקטובר הבחין טל בהתכתבות וואטסאפ בין אשתו לגבר אחר, וצילם אותה. לפי כתב האישום בשלב זה החליט טל להרוג את מריה.

סמוך לשעה 06:30, יצא הנאשם מהדירה ונסע ברכב מהמקום וחזר לדירה לאחר כ-20 דקות. טל הודיע למעסיקו כי לא חש בטוב ולא יגיע לעבודה. לאחר מכן גם לקח את הבנות שהיו בבית לגן הילדים שלהן. הוא חזר לדירה, נטל סכין בעלת להב באורך של כ-16 סנטימטרים ודקר את מריה כשהייתה במיטתה.

הפופולריים