חשד לרצח בקריות: בת 30 נמצאה ללא רוח חיים, הבעל נעצר

תושב קריית ביאליק נעצר בחשד שרצח את אשתו

אם לשתיים נמצאה בביתה בקריית ביאליק כשהיא דקורה בצווארה. הבעל החשוד טען שאשתו איימה להתאבד. מעצרו הוארך בשבעה ימים. בין בני הזוג קיים תיק אלימות הדדית, שבעקבותיו הגבר נעצר
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הבעל החשוד ברצח אשתו בקריית ביאליק 11.10.19
צילום: צילום: ללא

חשד לרצח בקריות: אישה בת 30, אם לשתיים, נמצאה הבוקר (שישי) בביתה בקריית ביאליק כשהיא ללא רוח חיים. היא אותרה במיטתה, בקומה השנייה של בית המגורים, עם דקירה בצווארה. בעלה הזעיק את המשטרה ולאחר מכן נעצר בחשד לרצח. הוא נלקח לחקירה בתחנת משטרת זבולון, שם סיפר שאשתו איימה להתאבד. אחר הצהריים האריך בית משפט השלום בחיפה את מעצרו בשבעה ימים, עד ליום חמישי הבא. בנוסף, צו איסור פרסום הוצא על שמות המעורבים בפרשה.

בין בני הזוג נפתח תיק אלימות הדדית לפני כחודש. הבעל נעצר והורחק מהבית, ושוחרר בידי בית משפט השלום. עתירה של המשטרה לבית המשפט המחוזי נדחתה. לפני יום הכיפורים הוא שב לבית המשותף בקריית ביאליק.


הגופה נלקחה לנתיחה לקביעת נסיבות המוות. מהמשטרה נמסר כי חוקרי הזיהוי הפלילי בודקים משעות הבוקר את המקום. עורך דינו של הבעל החשוד ברצח אמר: "החשוד טוען שאשתו שמה קץ לחייה בנוכחותו. מדובר בטרגדיה משפחתית ואישית, ואין לו יד ורגל בעניין. בוודאי שהוא לא פגע בה. יש פה טעות מצערת של המשטרה שבוחרת להגיע איתו אזוק לבית המשפט, במקום להעניק לו סיוע נפשי.

"יש לזוג היסטוריה, אבל בית המשפט לא טען שהוא אשם אף פעם. המצב קשה מאוד, הוא שבור וזקוק לתמיכה. מקווה שבית המשפט ישחרר אותו כדי לטפל בעצמו ובילדות שלו".

הפופולריים