ברק ל"דיילי ביסט": לא ראיתי את אפשטין עם נשים

ברק ל"דיילי ביסט": לא ראיתי את אפשטין עם נשים

בריאיון לאתר אמריקני אמר ברק כי פגש את אפשטין עשרות פעמים ואף ביקר בדירתו ובאי הקריבי שלו – אך לא ראה אותו בחברת נערות
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ברק ואפשטין
צילום: צילום: אי פי ופלאש 90

אתר ה"דיילי ביסט" האמריקני פרסם היום (שלישי) ריאיון שהעניק להם יו"ר ישראל דמוקרטית אהוד ברק, ובו הוא נשאל על נסיבות היכרותו עם ג'פרי אפשטין, הנאשם בעבירות סחר בקטינות. ברק מתאר שפגש אותו לראשונה לפני 17 שנים, כאשר שמעון פרס הפגיש ביניהם.

עוד טען ברק כי נפגש עם אפשטין עשרות פעמים במהלך השנים, ואף ביקר בדירות שלו במנהטן ובאי הקריבי שלו. יחד עם זאת, ברק הכחיש שאי־פעם ראה את אפשטין בחברת נשים או נערות, והוסיף כי מעולם לא הלך למסיבות שארגן.

בתוך כך, המשפטן האמריקני הבכיר, אלן דרשוויץ, ידידו ומי שהיה עורך דינו של עבריין המין ג׳פרי אפשטין, אמר היום אתמול כי אינו רואה פסול בקשרים האישיים והעסקיים של ראש הממשלה לשעבר, אהוד ברק עם המיליארדר המרשע.

בראיון לכאן חדשות סיפר דרשוויץ כי בעבר ראה בביתו של אפשטין בניו יורק מפה מצויירת על לוח ובה ניסה ברק להסביר למיליארדר כיצד יראה הסכם שלום עתידי במזרח התיכון. אפשטין, הוסיף דרשוויץ, ביקר בישראל בעבר ונפגש עם שורה של בכירים. ״הוא היה איש שכולם רצו להפגש עמו״.

הוא ציין כי אינו רואה בעיה מוסרית בכך שייצג בעבר את אפשטין והשיג בעבורו עסקת טיעון מקלה במדינת פלורידה ואמר כי זה היה תפקידו כעורך דין. ״האם אני מרגיש רע עם זה? כן, אני מרגיש רע, וזה חלק מהעבודה שלי״.

יו"ר ישראל דמוקרטית אהוד ברק התייחס היום בכאן רשת ב לפרסום על קרבתו לאיש העסקים ג'פרי אפשטין שהורשע בשידול לזונות: "החברה האמריקנית, שבתוכה הוא חי, קיבלה אותו אחרי שהוא הורשע בעבירות אלה.

"פגשתי אצלו את ראשי האוניברסיטאות הכי חשובות בעולם, את הפילנתרופים הגדולים בעולם, שרים וסגני שרים בממשל קלינטון, בממשל אובמה, אנשים מרכזיים בממשל טראמפ. החברה האמריקנית לא נידתה אותו. המערכת המשפטית, רק עכשיו מתפטר שר שהיה תובע בעניינו ואומר שהוא התרשל ולא הבחין, אז אם הם לא הבחינו הציפייה שאני אבחין היא קצת מוגזמת".

הפופולריים