דיווח: סופי אליס-בקסטור תייצג את בריטניה באירוויזיון 2024?

סופי אליס-בקסטור תייצג את בריטניה באירוויזיון 2024?

אתר ה"דיילי מייל" פרסם כי הזמרת הבריטית היא המועמדת המובילה לייצג את הממלכה בתחרות שתתקיים בשוודיה בשנה הבאה • בתחרות שהתקיימה בליברפול לפני כשבועיים, הגיעה נציגת הממלכה אל המקום ה-25 והלפני אחרון בגמר
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סופי אליס-בקסטור
צילום: גטי אימג'ס

כוכבת הפופ הבריטית סופי אליס-בקסטור היא המועמדת המובילה לייצג את בריטניה באירוויזיון 2024. כך דווח היום (שני) אתר הדיילי מייל.

על פי הדיווח, גורם בתעשיית המוזיקה בממלכה מסר לאתר כי שמה של אליס-בקסטור הוא היחיד שמרכיב כעת את רשימת המועמדים של תאגיד השידור הבריטי וכי כרגע אין כוונה להגדיל את הרשימה. "סופי אליס-בקסטור נתפסת כבחירה אידיאלית לתחרות", צוטט אותו גורם. "היא זמרת ומבצעת נהדרת, והיא מוכרת לקהל הרחב - הן לסטרייטים, הן לגייז - ברחבי אירופה".

בריטניה נמנית על שש המדינות הגדולות שמעפילות אוטומטית לגמר התחרות. בעבר נחשבה מתמודדת חזקה בתחרות, כשהגיעה אל המקום השני 16 פעמים ולראשון חמש פעמים. באירוויזיון שהתקיים בשנה שעברה בטורינו, הגיעה בריטניה אל המקום השני עם הזמר סאם ריידר. אולם בתחרות האחרונה, שהתקיימה בליברפול, הגיעה נציגת הממלכה מיי מולר אל המקום ה-25 והלפני אחרון בגמר.

אליס-בקסטור, בת 44, זכתה להצלחה בינלאומית בשנת 2000 הודות לסינגל Groovejet (If This Ain't Love) שהקליטה עם הדי-ג'יי האיטלקי Spiller. אלבום הבכורה שלה Read My Lips ששוחרר ב-2001 הצליח אף הוא, בין היתר בזכות הלהיט Murder on the Dancefloor. בשנת 2019 הייתה חברה בצוות השיפוט הבריטי לאירוויזיון.

הפופולריים