אורן חזן יתמודד לכנסת בראשות מפלגת צומת: "נגיע ל-5 מנדטים"

אורן חזן ירוץ במפלגת צומת: "נגיע ל-5 מנדטים"
אחרי שהפסיד בפריימריז בליכוד, הח"כ ירוץ בבחירות הקרובות בראשות המפלגה שהקים רפאל איתן. בריאיון לכאן רשת ב אמר: "נשמור על האותנטיות, אתאים את המפלגה לעידן הנוכחי"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ח"כ אורן חזן
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

התחנה החדשה של אורן חזן: אחרי שלא הצליח להתברג במקום ריאלי ברשימת הליכוד לכנסת הבאה, הח"כ הודיע כי יעמוד בראש מפלגת "צומת" שהקים רפאל איתן. את ההודעה מסר בשידור חי בחשבון הפייסבוק שלו. "זו בדיוק אותה מפלגת צומת של רפול – זו שעמד בראשה רמטכ"ל, זו שדגלה ביושרה, בצדק, באהבת הארץ והעם", אמר היום (שלישי) חזן בריאיון לאריה גולן בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב.

האזינו לריאיון המלא עם אורן חזן בכאן רשת ב

"זו אותה המפלגה בדיוק עם פנים חדשים. אנשי צומת ראו בי האיש שיכול לבנות אותה מחדש ולהתאים אותה לעידן הזה", הסביר היו"ר החדש. הוא אמר כי המפלגה "קמה למאות אלפי אנשים וקהלים שאין להם מענה במפלגות הקיימות. אין מספיק ייצוג לחיילים, לצעירים, לחלשים. היא קמה קודם כל כדי לשמור את נתניהו בימין, שיוכל לעמוד תחת לחץ אמריקני לקראת ההסכם שעתיד לבוא בקרוב".

חזן המשיך: "זו מפלגה שבאה מהעם. אני שומע קריאה ממאות אלפי אנשים – ברשתות, בסלולר, ברחוב, שקוראים לי לאחד את גוש הימין. זה מה שאני הולך לעשות. ראש הממשלה עדיין עומד על אותו חזון הזוי של שתי מדינות לשני עמים, ואני תמיד אמרתי שארץ ישראל לעם ישראל ולא לישמעאל. אני קורא לכל מפלגות הימין שיכולות לעמוד בפני הלחץ האמריקני, בלי להיכנע לקומבינות, לבוא ולקחת חלק".

לדברי הח"כ, יש בידיו סקרים שלפיהם הוא גורף חמישה מנדטים – "עוד לפני שהכרזתי על הריצה בצומת, בימים הקשים שאחרי ההפסד בפריימריז". על המפלה שנחל בליכוד אמר חזן: "יש חוסר הלימה בין האהדה הציבורית והתמיכה שאני מקבל, למה שקרה בתוך מפלגה פוליטית עם אינטרסים. זו היסטוריה ואני מביט קדימה, שמי הולך לפניי".

הפופולריים