בעקבות הכרעת היועמ"ש: בליכוד יצאו בקמפיין חדש

בעקבות הכרעת היועמ"ש: בליכוד יצאו בקמפיין חדש
לפי הקמפיין, השמאל והתקשורת לחצו על היועמ"ש להעמיד לדין את נתניהו לפי הבחירות. ראש הממשלה ביקש משרים במפלגה להגדיל את מספר הראיונות בתקשורת. הקו המרכזי יהיה: החקירות אינן נגד נתניהו - אלא נגד הימין.
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

בעקבות הכרעת היועץ המשפטי בתיקי נתניהו בליכוד נערכים היום (שישי) להשקת קמפיין חדש, לפיו השמאל והתקשורת לחצו על היועץ להעמיד לדין את נתניהו לפי הבחירות. ב"השבוע" בכאן 11 פורסם הערב (שישי) כי הקו המרכזי יהיה: החקירות אינן נגד נתניהו - אלא נגד הימין.

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

ראש הממשלה כינס עשרה שרים וחברי כנסת מהליכוד, ביניהם אופיר אקוניס, דוד אמסלם, גלעד ארדן ויואב גלנט, והנחה אותם לקראת המהלכים הקרובים. אחד השינויים הבולטים שיוביל הקמפיין הוא הגדלת הראיונות לגופי תקשורת של חברי הליכוד. כחלק מהקמפיין, גם לנסיעה האחרונה של נתניהו למפגש עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין במוסקבה, הצטרף איש צוות מהקמפיין הפוליטי של הליכוד.

כפי שהראה הסקר האחרון של כאן חדשות, הליכוד מאבד גובה ואילו מפלגתו של בני גנץ ויאיר לפיד כחול לבן מקבלת יותר מנדטים. החשש בליכוד חוששים מאובדן הקולות וראש הממשלה ביקש מהשרים שהיו בפגישה, שנערכה כשלוש שעות, לצאת להגנתו. 

בתחילת השבוע צפוי הליכוד לגייס יועצי אסטרטגיה ותקשורת של חברי כנסת ושרים מהמפלגה, כאשר השקת הקמפיין החדש צפויה להתרחש ביום רביעי יחד עם הצגת רשימת הליכוד לכנסת. בעקבות הסערה שעורר סרטון הליכוד על רקע חללי צה"ל בהר הרצל פוטרו שניים מאנשי הקמפיין. מגיש הסרטון, אבישי עברי, פרסם התנצלות על הסרטון בעמוד הפייסבוק שלו.  

מפלגת כחול לבן נערכת גם כן: ארבעת ראשיה - בני גנץ, יאיר לפיד, משה יעלון וגבי אשכנזי, צפויים להשתתף בסיורים ביטחוניים בצפון ודרום הארץ. בנוסף מטות שלושת המפלגות צפויים להתאחד במהלך השבוע.  

הפופולריים